Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Akciové umelé rastliny

Vyberte si z našej úžasnej ponuky umelých rastlín to pravé pre váš zelený interiér. Nechajte svoj domov rozžiariť s našimi umelými rastlinami. Ponúkame vám špeciálne akciové ponuky za výhodné ceny. Tovar je v 100% kvalite pripravený pre vás. Rastliny sú vyrobené z kvalitného materiálu a prepracované do posledného detailu. Rozdiel od tých živých naozaj nespoznáte. Máme na výber rastliny do pekných dekoračných kvetináčov, alebo na umiestnenie do aranžmánov presne podľa vašich predstáv. Z našej širokej ponuky si môžete vybrať rôzne umelé kaktusy a sukulenty, umelé kvitnúce rastliny, umelé nekvitnúce rastliny, buxusy, machy. Výhodou týchto umelých rastlín okrem ich krásy je aj to, že môžete odísť kľudne na dlhšiu dobu preč, no oni pri vašom príchode budú rovnako krásne a to bez akejkoľvek starostlivosti. Neváhajte, buďte prvý kto ušetrí. Vyberte si z našej širokej ponuky, skladové zásoby sa rýchlo míňajú! * je momentálne u nás produkt s najvyššou zľavou.

Najvyššia zľava v €
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých rastlinách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých rastlín.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé rastliny.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými rastlinami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých rastlín.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým rastlinám neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé rastliny za akciové ceny.