Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý kaktus tmavo zelený 21 cm

Zľava
23 %
Pôvodne
3,90 €
Dnes len
2,99 € s DPH
2,49 € bez DPH
626 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pondelok 27. marca
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pondelok 27. marca
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Opunciovité, Kaktusovité alebo ľudovo Kaktusy je čeľaď krytosemenných dvojklíčnolistových rastlín. Kaktusy sú rastliny prispôsobené dlhým obdobiam sucha v podmienkach púšte. Sú to sukulentné rastliny - keď majú prístup k vode, ukladajú si ju do zdužnatelých častí tela, ktoré sa zvyčajne redukujú len na stonku. Ich pichliače sú premenené listy, ktoré sa redukovali z dôvodu uchovávania vody.

Výskyt

Všetky kaktusy, ktoré dnes poznáme majú spoločný pôvod a to tropická Amerika. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Na druhej strane obchádzajú púšte, husté lesy a bezlesné oblasti mierneho pásma s tuhými zimami. Najväčšie množstvo kaktusov je možné nájsť v Mexiku, a síce v jeho centrálnej časti, na sever od hlavného mesta.

Parametre

Náš umelý kaktus tmavo zelený je vysoký 21 cm. Je prírodne zelenej farby, špice sú sfarbené do hneda. 16 stoniek je vyrobených z PU materiálu. Je vhodný najmä do interiéru. Kaktus sa dodáva bez kvetináča, obsahuje zapichovací tŕň pre ľahké a praktické umiestnenie do aranžmánu či dekorácie. 

Umiestnenie

Tento náš umelý Kaktus tmavo zelenej farby je vhodný do interiéru. Ak hľadáte peknú zelenú rastlinu pre váš parapet alebo na skrinku, Kaktus bude pre vás ideálny. Na rozdiel od živého vám umelý Kaktus dokáže zmeniť interiér kúpeľne, najmä pre svoj exotický zjav a výraznú zelenú farbu. Táto rastlina má tendenciu upútať a stiahnuť na seba pozornosť. Je vítaným doplnkom v obytných priestoroch a kanceláriách, či dokonca ordináciach, alebo všade tam kde sa živým rastlinam nedarí, či už pre nedostatok slnka alebo nepravidelnú starostlivosť.

Kombinácie

Pôsobivý aranžmán získate kombináciou Kaktusu s Echeveriami rôznych farieb, ale pekne ladiť bude aj s Agáve. V tejto verzii je umelá rastlina dodávaná bez kvetináča, takže ju môžete ľahko vložiť do svojej vlastnej okrasnej nádoby.  Ak preferujete hustejší porast, odporúčame vám zakúpiť viac kusov tejto rastliny a ich spojením dosiahnete prekrásnu bohatú kompozíciu. Odporúčame vsadiť do okrúhleho nízkeho kvetináča, ktoré si môžete zakúpiť na našej stránke.

Parametre

Kód produktu 20144
Výška 21 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 13 cm
Šírka listu 1 cm
Materiál listu plast
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 6.5 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!