Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Bršlen japonský 45 cm

Zľava
22 %
Pôvodne
8,80 €
Dnes len
6,89 € s DPH
5,74 € bez DPH
600 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pondelok 27. marca
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pondelok 27. marca
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Euonymus japonicus je druh kvitnúcej rastliny z čeľade Celastraceae, pôvodom z Japonska, Kórey a Číny. Je to vždy zelený ker alebo malý strom dorastajúci do výšky 2–8 m, s protiľahlými oválnymi listami dlhými 3–7 cm s jemne zúbkovanými okrajmi. Kvety sú nenápadné,zeleno-biele, s priemerom 5 mm.

Výskyt

Pôvodom z Japonska, Kórey a Číny. Obľubujú priepustnú, výživnú a skôr vlhkejšiu pôdu na záveterných miestach. Po zakorenení dobre znášajú aj sucho. Vyššie bršleny pôvodom z Japonska sú ideálne do miernych a teplejších poloh. Nižšie druhy a kultivary pôvodom z Číny sú o niečo odolnejšie. Znášajú pokles teplôt až do -30 ⁰C a ocenia mierne kyslý substrát.

Parametre

Umelá rastlina Bršlen japonský je na zelenej plastovej stopke, má výšku 45 cm. Skladá sa z 8 vetiev na ktorých sú tmavozelené listy, ktoré sú lemované bielou farbou. Listy sú z plastového materiálu, ale na dotyk pôsobia ako živé. Ich počet je 120 ks. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Bršlen je zakončený zapichovacím tŕňom, vďaka ktorému rastlinu jednoducho umiestnite do vami zvoleného kvetináča, prípadne do iného aranžmánu.

Umiestnenie

Naša umelá rastlina Bršlen japonský je vhodný do akejkoľvek miestnosti vo vašom interiéri. Jej atraktívny vzhľad lahodí oku v kancelárii, alebo v reštauračných zariadeniach či kaviarňach. Vynikne na kvetinovom stojane, či okennom parapete. Pekne zvolený kvetináč dodá tejto rastline naozaj očarujúci vzhľad.  

Kombinácie

Ak sa rozhodnete vytvoriť kompozíciu z viacerých umelých rastlín, odporúčame Vám vybrať kombináciu s umelými rastlinami s výraznejšími črtami, ako sú napríklad červená Antúria, ružová Hortenzia, alebo červená Fitónia, ktoré nájdete u nás v ponuke. Či už zvolíte klasický kvetináč, alebo truhlík, tejto rastline svedčí akákoľvek voľba.

Parametre

Kód produktu 20198
Výška 45 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet vetiev 8 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 7 cm
Šírka listu 3.5 cm
Počet listov 120 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Dĺžka tŕňa 9 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!