Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá rastlina Philodendron Cordatum 45 cm

Zľava
22 %
Pôvodne
8,80 €
Dnes len
6,89 € s DPH
5,74 € bez DPH
600 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 16. augusta
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 16. augusta
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

To, čo túto rastlinu charakterizuje najviac sú jej listy, ktoré majú dizajn v tvare srdca, sýto zelenej farby. V porovnaní s ostatnými Philodendronmi je menšej veľkosti, čo vám umožní ho bez problémov pestovať v kvetináčoch. Má veľa listov a to je dôvod, prečo sa mnohí rozhodnú nechať ho visieť zo stropu. Aj keď sa považuje za rastlinu s nedostatočne vyvinutými koreňmi, je pravda, že má veľmi rýchly rast, až sa považuje za vinič.

Nie veľa ľudí vie, že Philodendron cordatum je  jedovatá rastlina. V obchodoch ju predávajú ako interiérovú rastlinu, pravdou však je, že ide o druh, ktorý môže mať vplyv na zdravie ľudí, ale aj zvierat, ak ich konzumujú. Táto rastlina má osobitné miesto v srdciach záhradníkov. Pravdepodobne preto, že rastie aj na tmavých miestach a dokonale čistí vzduch.

Výskyt

Táto rastlina je pôvodom z Brazílie a Peru. Je rozšírený výhradne v tropickej Amerike. Areál siaha od severného Mexika cez Strednú Ameriku po Paraguaj a severnú Argentínu, zahŕňa aj Karibské ostrovy. Aj keď je to exotika rastlina, pravdou je, že sa veľmi dobre prispôsobuje ďalšiemu podnebiu a prostrediu. Jeho odolnosť pomáha rastline meniť svoje potreby s dostatkom času na túto adaptáciu.

Je zrejmé, že mu zima príliš nesedí, preto sa na severe Španielska odporúča, aby bola v interiéri, ale v prípade juhu by ste mohli zvážiť jeho umiestnenie v interiéri aj exteriéri, pretože sa prispôsobuje obom miestam veľmi dobre.

Parametre

Naša umelá rastlina Philodendron má plastovú stonku a výšku 45 cm. Počet vetiev je 8 ks. Listy sú krásnej prírodnej zelenej farby s počtom 70 ks. Materiál je plastový ale na dotyk pôsobia ako živé. Táto rastlina sa dodáva bez kvetináča. Kvetina obsahuje zapichovací tŕň, vďaka ktorému ju môžete ľahko naaranžovať do akéhokoľvek aranžmá, či dekoratívneho kvetináča. V našom internetovom obchode vám ponúkame širokú škálu dekoratívnych kvetináčov.

Umiestnenie

Umelá rastlina Philodendron je určená do interiéru. Zakúpte si domov túto krásnu kvetinu a ozdobte si svoj domov. Je nenápadná, ale veľmi pekná rastlina ktorá svojou prítomnosťou zveľadí váš domov. V sklenenom teráriu, alebo v dekoratívnom kvetináči v kombinácii s drvenou žulou vám Philodendron vdýchne pocit pohody vo vašom domove. Hodí sa do obývačky, spálne na nočný stolík, do chodby - skrátka všade, kde slnečné lúče nedokážu nakuknúť. Nebudete ju musieť zalievať a bude stále krásna.

Kombinácia

Philodendron odporúčame kombinovať s figovníkom Lirovitolistým, Monsterou. V kombinácii s týmito rastlinami si dokážete vytvoriť zelenú oázu pokoja. Umiestnenie týchto listnatých rastlín v dizajne sa používa na doplnenie interiéru, lebo dokážu vytvoriť skutočne neobvyklú atmosféru miestnosti. Izbové rastliny dokážu vo vašej domácnosti hotové zázraky, vdychujú do miestnosti nový život a dodajú priestoru sviežu farbu. 

Parametre

Kód produktu 20200
Výška 45 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Šírka 30 cm
Dĺžka vetvy 12.5 cm
Počet vetiev 8 ks
Materiál vetvy plast
Šírka listu 7 cm
Dĺžka listu 12 cm
Počet listov 70 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Dĺžka tŕňa 10 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!