Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá rastlina Dífenbachia biela 50 cm

Zľava
21 %
Pôvodne
10 €
Dnes len
7,89 € s DPH
6,58 € bez DPH
600 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 9. augusta
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta zajtra, 9. augusta
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Dífenbachia je veľmi atraktívna rastlina. Do tohto rodu patrí asi dvadsať druhov. Sú zaradené do čeľade áronovitých (Araceae). Dífenbachie majú široké, jasne ohraničené listy s nápadnou kresbou, ktorá sa odlišuje podľa druhov. Donedávna sa mohli pestovať iba v tropických skleníkoch zberateľov, ale s trochou znalostí a starostlivosti sa dnes dostupné variety môžu pestovať aj v byte. Šťava z Dífenbachie je vraj silne jedovatá, preto po zaobchádzaní s rastlinou si treba umyť ruky. Dífenbachie počas rastu prirodzene strácajú spodné listy. Kmeň môže byť veľmi vysoký a obťažne sa s ním zaobchádza. 

Výskyt

Domovom Dífenbachie sú juhoamerické dažďové pralesy. V tých rastie do plnej krásy a veľkosti. Vďaka veľkým listom s peknou žltou textúrou sa z dažďových pralesov začala dostávať aj do juhoamerických domácností, odkiaľ sa okamžite rozšírila do ďalších kútov planéty. Keďže je veľmi dobre prispôsobivá, bez problémov sa jej darí aj v tunajších podmienkach.

Parametre

Umelá vetva Difenbachie bielej je vysoká 50 cm. Jej stonka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Na tejto stonke sa nachádza 8 menších vetiev, ktoré sú  vyrobené z rovnakého materiálu ako stonka. Vetva obsahuje aj 18 listov vyrobených z plastu, ktoré sú na dotyk ako živé a to pomáha dotvoriť realistický efekt celej vetvy. Listy Dífenbachie sú naozaj krásne prírodne sfarbené. Po okrajoch sú listy tmavo zelené, smerom do stredu prirodzene prechádzajú do svetlo zelenej farby a v strede sú krémové. Pomocou stonky si viete túto vetvu jednoducho umiestniť do vami zvoleného kvetináča, keďže tento produkt sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. 

Umiestnenie

Táto Difenbachia je určena do interiéru, nakoľko nie je odolná proti UV žiareniu, preto by nemala byť vystavená priamemu slnku. Vďaka svojej veľkosti sa dá veľmi pekne umiestniť na nočný stolík, poličku alebo aj na pracovný stôl. Medzi jej najväčšiu výhodu patrí jej realistický vzhľad, vďaka nádhernému tieňovaniu prírodných farieb na listoch. Preto ju kľudne môžete umiestniť aj medzi živé rastliny. Svojou prirodzenou krásou oživí a naplní priestor príjemnou pohodou.

Kombinácie

Naša umelá rastlina Difenbachie vám svojim realistickým vzhľadom a prekrásnou listovou kresbou krásne spestrí prostredie. No nemusí byť na to sama a viete ju doplniť o iné rastliny druhu Difenbachie, paprade či o rôzne druhy sukulentov. Vytvoríte tak skutočne nádhernú dekoráciu, ktorú môžete umiestniť skutočne kamkoľvek. Umelú rastlinu Dífenbachiu však môžete umiestniť aj do pekného kvetináča, ktorý bude dokonale ladiť s vašim interiérom. Môžeme vám odporučiť kvetináč napríklad Beton bowl šedej farby, alebo kvetináč Rocka. Môžete taktiež túto výsadbu v kvetináči ozvláštniť dekoračnými kamienkami, alebo dekoračnými štiepkami, ktoré samozrejme nájdete aj u nás v ponuke.

Parametre

Kód produktu 20246
Výška 50 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 15 cm
Počet vetiev 9 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 19 cm
Šírka listu 11 cm
Počet listov 18 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená, biela
Dĺžka tŕňa 8 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!