Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá Orchidea biela s papraďou 37 cm

Zľava
41 %
Pôvodne
20 €
Dnes len
11,90 € s DPH
9,92 € bez DPH
296 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 29. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 29. mája
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Orchidea je krásny a veľmi charakteristický druh kvetu, ktorý je však aj jedným z najrozmanitejších. Obľúbenosť kvetu Orchideí sa môže pripísať mnohým faktorom – vôňa, ich krása a farebnosť kvetov. Nádhera, komplexnosť a neuveriteľná rozmanitosť kvetov Orchideí je v rastlinnom svete bezkonkurenčná. Tieto exotické krásky tvoria najväčšiu rodinu kvitnúcich rastlín na svete s viac ako 30 000 rôznymi druhmi a najmenej 200 000 hybridmi. Orchidea je doma v rovníkových trópoch, v Arktickej tundre a všade medzi tým. Dôvodom tejto rozmanitosti je úžasná schopnosť Orchidei prispôsobiť sa danému prostrediu. S toľkými rozmanitými druhmi Orchideí, ktorým sa darí v mnohých rôznych pestovateľských podmienkach, je pomerne ľahké nájsť tú, ktorá je vhodná pre podmienky, ktoré jej viete poskytnúť vy, či už je to kuchynské okno alebo skleník. 

Výskyt

Ťažiskom najbohatšieho výskytu Orchideí sú predovšetkým tropické a subtropické pralesy, kde rastie väčšina známych druhov. S rastúcou vzdialenosťou od rovníka ubúda počet druhov Orchideí. V Stredomorí sa ich ešte vyskytujú stovky, v strednej Európe už len desiatky a za polárny kruh sa ich dostalo len niekoľko. Výnimočnosť Orchideí spočíva v ich kráse a druhovej pestrosti.

Parametre

Naša umelá Orchidea biela s Papraďou je vysoká 37 cm vrátane dekoratívneho kvetináča, do ktorého je zakotvená. Nádherné biele kvety Orchideje sú vyrobené z veľmi jemného silikónu a ich počet je 6 kusov. Dekoratívny kvetináč má priemer 10 cm a je vyrobený z tvrdeného plastu. Na povrchu umelého substrátu sa nachádzajú dekoračné kamienky v tmavohnedej farbe. Materiál stonky je taktiež plast, ako aj 4 kusy tmavozelených listov, ktoré sú na dotyk ako živé. Orchideu dopĺňajú tiež veľmi realistické Papraďové listy, ktorých je spolu 5 kusov a ktoré ešte viac podčiarkujú autenticitu našej Orchideje ako celok. 

Umiestnenie

Orchidea biela je určená do interiéru a tým pádom je vhodným doplnkom do obývačky, na policu, alebo komodu kde osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Naša umelá Orchidea pôsobí veľmi realistickým dojmom a jej výhodou je aj to, že je dodávaná v dekoratívnom kvetináči. Tým pádom ju môžete bez akýchkoľvek problémov rovno zakomponovať do vášho interiéru. 

Kombinácie

Orchidea je krásny skvost sama o sebe. Určite vynikne ako jedinec, ale napríklad aj v kombinácii s inými farebnými odrodami Orchidei, s ktorými budú spolu vytvárať harmonický interiér a určite si aj vďaka Orchidei spríjemnite svoj domov, či pracové prostredie, zútulnite reštauračný priestor či vytvoríte krásnu zelenú oázu pokoja napríklad vo wellnesse.

Parametre

Kód produktu 20034
Výška 37 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Výška kvetináča 10 cm
Priemer kvetináča 10 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 10 cm
Šírka listu 7 cm
Počet listov 9 ks
Materiál listu plast
Počet kvetov 6 ks
Počet púčikov 2 ks
Farba kvetináča biela
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu biela
Farba púčika zelená
Počet rozkvitnutých kvetov 6 ks
Výška kmeňa / stonky 24 cm
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!