Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá orchidea svetlozelená 50 cm

Zľava
40 %
Pôvodne
80 €
Dnes len
47,90 € s DPH
39,92 € bez DPH
200 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 29. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta zajtra, 29. mája
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Orchidea je rod rastlín z čeľade Vstavačovité (Orchidaceae), zahrnujúci okolo 60 druhov. Na rozdiel od väčšiny ostatných rodov nevytvárajú pahľuzy, ale zásobnú funkciu majú ich veľké, mäsité listy. Korene Orchidey vyrastajú na spodnej strane stonky, alebo spomedzi listov. Sú typicky mäsité, vrátane velámenu dosahujú typicky priemer 1–8 mm. Okrem príjmu vody a živín slúžia aj na upevnenie rastliny k podkladu a vďaka obsahu chlorofylu sa zúčastňujú aj na fotosyntéze.

Výskyt

Rastú prevažne epifyticky v tropických dažďových pralesoch Ázie, od Himalájí cez Filipínske a Indonézske ostrovy až po Novú Guineu a severnú Austráliu. Uprednostňujú zatienený biotop s celoročne vysokou vzdušnou vlhkosťou s teplotami cez deň 25–35 °C a v noci 15–25 °C.

Parametre

Naša nádherná umelá rastlina Orchidea svetlozelená je vysoká 50 cm a to vrátane kvetináča. Dodáva sa v krásnom dekoratívnom kvetináči, ktorý je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorého povrch umelého substrátu je pokrytý keramzitom. Zvláštnosť tejto kráske dodávajú aj machové kamene umiestnené v kvetináči. Táto nádherná Orchidea obsahuje dve plastové stonky, na ktorých sa nachádza 12 umelých prírodne zelených listov a 10 kvetov zo silikónu v jemnej svetlozelenej farbe, ktoré pôsobia na pohľad a aj na dotyk ako živé. 

Umiestnenie

Naša Orchidea je určená do interiéru. Je to nádherná izbová rastlina, ktorá svojou prirodzenosťou rozžiari každý priestor, každý kút či už v dome, kancelárii, ordinácii alebo zimnej záhrade. Orchidea je jednou z najobľúbenejších kvitnúcich rastlín. Naša realisticky vyzerajúca Orchidea je ideálnym doplnkom všade tam, kde sa živým rastlinám nedarí, no vy si tam aj napriek tejto skutočnosti chcete dopriať “kus prírody”.

Kombinácie

Naša umelá Orchidea je kvet, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie vyniknúť v priestore aj sama. Ak si ju však prajete aj napriek tomu kombinovať, je všestranne použiteľná. Hodí sa k nej napríklad akákoľvek zeleň z našej ponuky. Ak chcete docieliť farebný vzhľad, odporúčame vám zvoliť napríklad viac kusov Orchideí v odlišných farbách. Pekné je aj spojenie Orchidei s viacerými druhmi kvitnúcich rastlín z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 20033
Výška 50 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Výška kvetináča 9 cm
Priemer kvetináča 21.1 cm
Počet kmeňov / stoniek 2 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 15 cm
Šírka listu 9 cm
Počet listov 12 ks
Materiál listu plast
Šírka kvetu 10 cm
Počet kvetov 8 ks
Počet púčikov 6 ks
Farba kvetináča biela
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu zelená
Farba púčika zelená
Počet rozkvitnutých kvetov 10 ks
Výška kmeňa / stonky 35 cm
Výška kvetu 10 cm
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!