Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Strelícia 110 cm

Zľava
38 %
Pôvodne
110 €
Dnes len
67,90 € s DPH
56,58 € bez DPH
38 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 21. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 21. júna
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Strelícia je tropická rastlina s exotickým, vtákom podobným kvetom. Elegantná, stredne vysoká trvalka s jedinečným vzhľadom, ktorá vnesie do domácnosti poriadnu dávku exotiky. Aj tak sa dá charakterizovať Strelícia, ktorá už dlhší čas patrí medzi najobľúbenejšie izbové rastliny v rôznych častiach sveta vrátane strednej Európy. Výška celej rastliny môže dosiahnuť 100 až 150 centimetrov. Vyznačuje sa kožovitými listami podobnými Banánovníku. Ich tvar je podlhovastý, oválny, dorastajú do 50 centimetrov. Najtypickejším prvkom rastliny je kvet so špicatým tvarom. Sfarbenie kvetov býva najčastejšie oranžové, prípadne modré. Na jednej stonke zvyknú vyrastať hneď 2 plnofarebné kvety. 

Výskyt

Exotická, extravagantná, jednoducho očarujúca. Aj tieto prívlastky pokojne môžeme Strelícii priradiť. Svoj pôvod má v tropickom podnebí, no postupom času si našla svoje miesto na každom kontinente. Výnimkou nie je ani ten európsky.

Obľúbená exotická rastlinka sa na starý kontinent dostala z Afriky. Jej pôvodným domovom je Juhoafrická republika, kde odjakživa rastie vo voľnej prírode. Vďaka svojim pestrofarebným očarujúcim kvetom sa postupne začala udomácňovať v mnohých domácnostiach. 

Parametre

Naša umelá rastlina Strelícia je vrátane kvetináča vysoká 110 cm. Pozostáva z 3 kmeňov, 11 zelených umelých, na dotyk ako živých listov a 2 oranžových kvetov. Ide o nádhernú dekoračnú rastlinu, ktorá vytvára očarujúce aranžmá. Dodávame ju v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17,78 cm, na povrchu umelého substrátu s imitáciou machu. Je určená na skrašlenie interiéru.

Umiestnenie

Vynikne aj v modernom svetlom byte, v sklenených halách a pri bazénoch. Táto rastlina si zaslúži reprezentatívne miesto, je hodnotná a dokáže luxusne dotvoriť priestor a to naozaj zaujímavým spôsobom. Vyznačuje sa netypickým kvetom, ktorý je veľmi atraktívny a upúta pozornosť na prvý pohľad. Netreba zabúdať, že sa k nej hodí aj pekný kvetináč, ideálne vyšší a stabilnejší. Taký, ktorý bude pekne ladiť s farebnosťou kvetov. Ak ste investovali do rastliny, investujte aj do črepníka, v tomto prípade je to naozaj opodstatnené.

Kombinácie

Naša umelá rastlina Strelícia krásne rozžiari priestor aj ako jedinec. Je všestranne využiteľná aj v kombinácii napríklad s jemnou trávou, palmovými listami a bobuľami. Nič nepokazíte ak ku Strelícii naaranžujete aj iné kvitnúce rastliny ako je ruža či slnečnica. Odporúčame umiestniť do dekoratívnych kvetináčov, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

Parametre

Kód produktu 20070
Výška 110 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 17.6 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 35 cm
Výška listu 37 cm
Šírka listu 20 cm
Počet listov 11 ks
Materiál listu plast
Počet kvetov 2 ks
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu oranžová
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!