Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá rastlina Slivka 25 cm

Zľava
22 %
Pôvodne
3,20 €
Dnes len
2,49 € s DPH
2,08 € bez DPH
1428 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 9. augusta
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta zajtra, 9. augusta
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Slivka domáca je listnatý strom z rodu slivka. Vznikla pravdepodobne krížením slivky trnkovej a slivky čerešňoplodnej. Avšak nedávne cytogenetické dôkazy určujú slivku čerešňoplodnú ako  jedinú divokú populáciu, z ktorej sa mohla vyvinúť kultivovaná slivka domáca. Je to najrozšírenejší druh slivky v Európe. Plody slivky sú najčastejšie modré až modrofialové (farebnosť odrôd je rozmanitejšia) a sú zložené zo šupky, zelenkastej dužiny a kôstky. Využíva sa na konzervovanie, výrobu džemov či destilátov. Veľmi obľúbené sú sušené plody.

Výskyt

V strednej Európe má pestovanie slivky domácej dlhú tradíciu. Slivka býva súčasťou ovocných sadov. Slivka pomerne dobre znáša zimu aj neskoré jarné mrazíky, hodí sa aj do chladnejších klimatických podmienok, dorastá do výšky 10 m. Veľa odrôd sliviek je cudzoopelivých a sú sterilné a ak sú opeľované vlastným peľom, netvoria potom plody. Z tohto dôvodu je nutné vysadiť pri sebe dve odrody, ktoré kvitnú v rovnakom období.

Parametre

Umelá vetva Slivky je vysoká 25 cm. Jej stonka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Na tejto stonke sa nachádza 6 menších vetiev, ktoré sú vyrobené z rovnako kvalitného materiálu ako stonka. Vetva obsahuje aj 49 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé a to pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej vetvy. Tieto listy sú tmavo zelenej farby. Pomocou stonky si viete vetvu Slivky jednoducho umiestniť do vami zvoleného kvetináča, keďže tento produkt sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. 

Umiestnenie

Naša vetva umelej Slivky je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne umiestniť na konferenčný stolík, ale aj do kvetináča k inej rastline. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavovaná priamemu slnku. Je to vhodná náhrada za živú rastlinu, keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti.

Kombinácie

Vetva Slivky sa dá kombinovať s rôznymi druhmi Brečtanov, Fitóniami, alebo čo sa týka kvetov tak by sme vám odporučili Azalky, ktoré nájdete u nás v ponuke v rôznych farebných prevedeniach. Taktiež u nás nájdete široký výber dekoratívnych kvetináčov, ktoré by sa spolu so spomínanými produktami vynímali vo vašej domácnosti a pekne ju doplnili.


 

Parametre

Kód produktu 20181
Výška 25 cm
Farba zelená
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet vetiev 7 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 8 cm
Šírka listu 3 cm
Počet listov 49 ks
Materiál listu plast
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 8 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!