Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Pavinič červený 25 cm

Zľava
25 %
Pôvodne
3,20 €
Dnes len
2,39 € s DPH
1,99 € bez DPH
1398 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pondelok 27. marca
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pondelok 27. marca
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Pavinič je drevina, Liana šplhajúca sa po stromoch či stenách. Listy sú jednoduché alebo dlaňovito zložené, na šplhanie majú vytvorené úponky, ktoré sú väčšinou zakončené prísavnými doštičkami. Kvety sú usporiadané do súkvetia, ktorým je vrcholík vyrastajúci z pazuchy listu, alebo na konci letorastu. Kvety sú obojpohlavné, niekedy aj samčie, 5-početné, kališných lístkov, korunných lístkov a tyčiniek je 5, semenník je dvojpúzdrový, zrastený so žľaznatým terčom. Plodom je bobuľa. 

Výskyt

Pavinič je rozšírený v Severnej Amerike a vo východnej Ázii. Inde, napr. v Európe, sa len vysádza ako okrasná Liana a občas je zdomácnený. V súčasnosti na vyskytuje viac-menej na celom Slovensku, pretože sa bežne sadí v záhradách a parkoch, odkiaľ prerastá aj mimo udržiavané časti a do voľnej krajiny.

Parametre

Umelá vetva Paviniča červeného je vysoká 25 cm. Jej stonka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Na tejto stonke sa nachádza 6 menších vetiev, ktoré sú vyrobené z rovnako kvalitného materiálu ako stonka. Vetva obsahuje aj 36 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé a to pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej vetvy. Tieto listy sú žiarivo červeno-bordovej farby, s výrazným žilkovaním a celú vetvu dotvárajú taktiež žlté listy, ktoré tejto rastline dodávajú kontrastný jesenný nádych. Pomocou stonky si viete túto vetvu jednoducho umiestniť do vami zvoleného kvetináča, keďže tento produkt sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. 

Umiestnenie

Naša vetva umelého Paviniča červeného je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne umiestniť na konferenčný stolík, ale aj do kvetináča k inej rastline. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavovaná priamemu slnku. Je to vhodná náhrada za živú rastlinu keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti..

Kombinácie

Umelý Pavinič červený vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi úponkami Brečtanu, no kľudne aj s inými vetvami z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto vetvu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať pekný dekoratívny kvetináč, ako aj ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. K tejo umelej vetve Paviniča sa skvele hodia kvetináče v zemitých farbách. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov vetiev Paviniča. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú jesennú výzdobu na váš stôl, či poličku.

Parametre

Kód produktu 20189
Výška 25 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 7 cm
Počet vetiev 7 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 9 cm
Šírka listu 7.5 cm
Počet listov 36 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu žltá, bordová
Dĺžka tŕňa 7 cm
Počet vetiev  burgundy

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!