Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá vetvička Zimostráz 19 cm

Zľava
24 %
Pôvodne
1,10 €
Dnes len
0,84 € s DPH
0,70 € bez DPH
1490 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 5. októbra
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 5. októbra
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Zimostráz (Buxus) je rod vyšších dvojklíčnolistových rastlín z čeľade zimostrázovité. 

Zimostrázy sú vždyzelené kríky a stromy s jednoduchými kožovitými ústretovými listy a nenápadnými kvetmi. Zimostráz vždyzelený a zimostráz malolistý sa pestujú v rôznych kultivaroch ako okrasné dreviny, využívané napr. k tvorbe živých plotov . Zimostrázy sú vždyzelené kríky alebo neveľké stromy dorastajúca výšky do 6 metrov. Listy sú jednoduché, protistojné, tenko alebo hrubo kožovité, krátko stopkaté, celokrajné, sperené žilnatinou. Kvety sú jednopohlavné, drobné a nenápadné, usporiadané vo vrcholových alebo úžľabných strapcoch, klasoch alebo hlávkach. Rastliny sú jednodomé. 

Výskyt

Zahŕňa asi 100 druhov a je rozšíreny v Európe, Ázii, Afrike i Amerike. Je rozšírený v okolí Stredozemného mora, na sever zasahuje až do Aljašky. Vyskytuje sa predovšetkým na suchších lokalitách s výskytom vápenca a v podraste zmiešaných lesov.

Parametre

Naša umelá vetvička Zimostráz má výšku 19 cm. Má jednu plastová stopku prírodnej zelenej  farby. Kvet je svetlo zelenkavej farby, ktorá sa postupne prelína do krásnej prírodnej zelenej farby. Listy sú vyrobené z PU materiálu. Rastlina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akýchkoľvek aranžmánov či rôznych dekorov. Rastlina zimostráz sa dodáva bez kvetináča.

Umiestnenie

Naša nádherná umelá vetvička Zimostráz bude príjemnou ozdobou vášho stola, okennej  parapety, kúpeľne ale aj obývačky. Jej nenápadný minimalisticky vzhľad spríjemní každú miestnosť a skrášli váš príbytok. Je perfektným doplnkom, ktorý vnesie do vašich interiérov pocit závanu čerstvého vzduchu a farieb.

Kombinácie

Umelá vetvička Zimostráz svoju krásu zvýrazni v kombinácii s Agáve, Parohovcom a inými druhmi  Zimostrázu. Naaranžovať ho môžete do dekoratívneho kvetináča, ktorý vyplníte bielym štrkom z našej ponuky. So spomínanými produktami dokážete vykúzliť efektívnu, pôsobivú výzdobu či už na stôl, alebo poličku. Skvele bude vyzerať v sklenenej nádobe v kombinácii s bielym štrkom a farebnou Eševériou.

Parametre

Kód produktu 20169
Výška 19 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Šírka listu 2 cm
Dĺžka listu 12 cm
Materiál listu plast
Šírka kvetu 2 cm
Počet kvetov 6 ks
Farba listu zelená
Farba kvetu zelená
Výška kvetu 3 cm
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 9 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!