Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Najluxusnejšie umelé visiace rastliny

Štýlové luxusné umelé popínavé a visiace rastliny iba pre vás! Sú vyrobené z kvalitných materiálov a prepracované do toho najmenšieho detailu a to skutočne na nerozoznanie od živých. Očaria vás hlavne kmeňmi, ktoré sú prírodné. Ponúkame vám umelé popínavé a visiace rastliny rôznych farieb a druhov, ktoré nikdy nezvädnú a nezmenia svoj vzhľad. Výber je široký - listnaté, kvitnúce, ale aj ihličnaté. Nepotrebujú denné svetlo, preto ich môžete umiestniť skutočne kamkoľvek kde sa vám to hodí, alebo kde vám to váš interiér umožní. Splníme túžby a predstavy aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Luxusné visiace rastliny sú už klasickou súčasťou interiérov v kancelárii, hotelových recepcií a reštaurácií. Taktiež spoločenské udalosti sa nezaobídu bez tejto výzdoby. Samozrejme však veľmi vhodné sú aj ako dekorácie do domácnosti, či iných priestorov, ktoré potrebujú zušľachtiť svoj celkový vzhľad. Nezvädnú, nemenia svoju farbu a môžu sa použiť opakovane. Luxusná voľba čo myslíte? Buďte originálni a vyberte si z našej širokej ponuky najexkluzívnejších umelých popínavých a visiacich rastlín na trhu.

Najdrahšie
Filter
Umelá girlanda Petúnia ružová 180 cm Umelá girlanda Petúnia ružová 180 cm
fialováružová
20,90 €
Umelá girlanda Petúnia fialová 180 cm Umelá girlanda Petúnia fialová 180 cm
fialováružová
20,90 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých popínavých a visiacich rastlinách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých popínavých a visiacich rastlín.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé popínavé a visiace rastliny.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými popínavými a visiacimi rastlinami.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým popínavým a visiacim rastlinám neodolá skutočne nikto.

Neviete sa pri tom veľkom množstve našich produktov rozhodnúť? Ponúkame vám akciové umelé popínavé a visiace rastliny za tie najlepšie ceny.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé popínavé a visiace rastliny za akciové ceny.