Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá girlanda Javor zelený 190 cm

Zľava
38 %
Pôvodne
12 €
Dnes len
7,49 € s DPH
6,24 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 21. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 21. júna
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Javor je rod rastlín z čeľade Mydlovníkovité. Zvyčajne sú to vysoké opadavé stromy, no existuje aj niekoľko druhov neopadavých. Niektoré druhy sú nižšieho vzrastu a sú to buď nižšie stromy, alebo kríky. Rod Acer má približne 150 druhov. Ich výskyt je obmedzený na mierne až subtropické oblasti severnej pologule. Javory, s výnimkou Javora jaseňolistého, majú listy protistojné s dlhými stopkami, jednoduché a väčšinou hlboko laločnaté, prípadne dlaňovito delené alebo zubaté. U Javora jaseňolistého sú listy dlaňovito laločnaté a pri báze srdcovité. Kanada si javorový list zvolila za národný symbol a je verný na kanadskej vlajke. Kvety sú v súkvetiach alebo chocholíkoch a to visiacich alebo vzpriamených.

Výskyt

Je pôvodom zo Strednej Európy a Západnej Ázie, od Francúzska na východ do Ukrajiny, severného Turecka a na Kaukaz a južne z hôr severného Španielska a Talianska. Ľahko sa rozmnožuje zo semien a bol introdukovaný na Britské ostrovy v 16. storočí, kde je teraz naturalizovaný, rovnako ako aj v ďalších častiach Európy, Severnej Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu, kde sa môže stať inváznym druhom.

Parametre

Naša umelá girlanda Javor zelený je dlhá 190 cm. Na jednej plastovej stonke sa nachádza 113 ks prírodne zelených listov v rôznych odtieňoch a veľkostiach. Listy sú síce vyrobené z plastu, ale sú na nerozoznanie od živých. Pôsobia veľmi realistickým dojmom. Majú veľmi pekný hviezdicový tvar.

Umiestnenie

Táto girlanda Javor zelený, je určená do interiéru, vhodná ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živá rastlinka nemala dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Osvieži svojou prirodzenou zelenou farbou a krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Je veľmi vhodná na vyplnenie rôznych ikebán na stôl, alebo na komodu. Girlandu môžete využiť aj na rozdelenie priestoru. Ľahko sa s ňou manipuluje a zaistí dlhú životnosť - a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácia

Umelá girlanda Javor je všestranne kombinovateľná. Hodia sa k nej rôzne girlandy, ale nemusíte sa báť ju kombinovať s rôznymi rastlinkami, kľudne aj kvitnúcimi. Pre jej univerzálnu farbu sa k nej neozaj hodí čokoľvek. Ak chcete aby pôsobila hustejším dojmom spojte 2 a viac kusov. Je vhodná ako dekorácia na stôl, do rôznych ikebán, alebo viacerými kusmi vysiacich zo stropu získate vzdušný predel miestnosti. Odporúčané ozdobné kvetináče a rastliny sú pre vás k dispozícii na našej internetovej stránke.

Parametre

Kód produktu 20222
Určenie interiér
Dĺžka 190 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 185 cm
Materiál vetvy plast
Výška listu 11 cm
Šírka listu 11 cm
Počet listov 113 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 5 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!