Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá girlanda Ginko zelené 190 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
18 €
Dnes len
10,90 € s DPH
9,08 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Ginko dvojlaločné je strom z čeľade Ginkovité. Jediný súčasný zástupca triedy Ginkorastov. Prirodzene sa nachádza už iba na malom území pohoria Tianmu Shan v Číne. S obľubou sa vysádza ako okrasný strom v parkoch a záhradách. Je odolný voči patogénom, znečisteniu, suchu a nízkym teplotám. Jeho druhové meno odkazuje na charakteristický tvar jeho rapíkatých listov.

Výskyt

Výskyt Ginka vrcholil v druhohorách, ale následkom treťohorného ochladenia začínali ubúdať. Niektorí odborníci tvrdia, že rozvoj čeľade Ginkovitých umožnil rozmach dinosaurov v tejto dobe. Ide o pravdepodobne najznámejšiu tzv. živú fosíliu vo svete rastlín a najstaršiu žijúcu semennú rastlinu. Prirodzene sa nachádza už iba na malom území pohoria Tianmu Shan v Číne.

Parametre

Umelá girlanda Ginko zelené je dlhá 190 cm. Jej stonka je zelenej farby a vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Stonka obsahuje 175 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé a to pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej girlandy. Už spomínané listy sú prírodnej zelenej farby v rôznych odtieňoch a sú taktiež doplnené kontrastnou svetlou kresbou. 

Umiestnenie

Naša girlanda Ginko zelené je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne umiestniť na poličku a tak krásne vyplniť prázdny priestor, no taktiež si ju viete napríklad zavesiť na strop vo vašej zimnej záhrade. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavená priamemu slnku. Je vhodnou náhradou za živú rastlinu, keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti.

Kombinácie

Umelá girlanda Ginko zelené vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi úponkami Brečtanu, no kľudne aj s ostatnými zelenými uponkami a girlandami z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto girlandu kombinovať s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov girlandy Ginko. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú výzdobu na váš stôl, či poličku.

Parametre

Kód produktu 20216
Určenie interiér
Dĺžka 190 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet vetiev 1 ks
Výška listu 5 cm
Šírka listu 8 cm
Počet listov 175 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 5 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!