Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá girlanda Begónia 190 cm

Zľava
38 %
Pôvodne
12 €
Dnes len
7,49 € s DPH
6,24 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Keď hovoríme o Begóniách, hovoríme o ich takmer tisíc druhoch. Mnohé z nich, s farebnými kvetmi a listami, sa používajú ako rastliny v kvetináčoch vo vnútornom priestore, alebo aj ako rastliny v záhrade. Begónie patria do trópov a subtrópov a ich najzvláštnejšou charakteristikou sú štyri odtiene farieb, najmä vo svojich okvetných lístkoch majú farbu kvetov ružovú, červenú, žltú alebo bielu.

Výskyt

Begónie sú pôvodom z trópov a subtrópov, no vracajú sa do tienistých výsadieb našich parkov, miest a záhrad. Bohato kvitnúce Begónie dokážu krásne rozžiariť tmavšie plochy, na ktorých je prosperujúci rast iných kvetov problémový. Begónia je rod rastlín z čeľade Begoniacae. Všeobecne sa delia podľa veľkosti kvetu na drobnokveté a veľkokveté a podľa koreňov na Begónie s vláknitými a mäsitými koreňmi.

Parametre

Naša umelá girlanda Begónia je 190 cm dlhá. Je to interiérová rastlina. Stonka je zelenej farby vyrobená z plastu. Má 113 pestrofarebných, taktiež plastových listov, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Begónia už na prvý pohľad zaujme svojimi nádherne kontrastne sfarbenými veľkými listami. Na okrajoch sú v prírodnej zelenej farbe, smerom k stredu listu prechádzajú do krémovo bielej a samotný stred kresby listu je zafarbený do nádhernej žiarivo ružovobordovej farby, ktorá zvýrazňuje jeho žilnatinu. Táto girlanda sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu, či dekorácie. 

Umiestnenie

Umelá rastlina Begónia sa vyznačuje veľmi realistickým vzhľadom  vďaka tomu sa postará o veľmi príjemnú výzdobu každého interiéru. Môžete ju umiestniť na okno, či nad kuchynskú linku. Vďaka našej umelej rastline Begónie vytvoríte príjemnú atmosféru v kancelárii, reštaurácii, oddychovej miestnosti, alebo v akomkoľvek inom priestore, ktorý potrebuje dodať farebný nádych. Táto umelá rastlina vám pomôže vytvoriť svieže a príjemne prostredie, pričom nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré pôsobia veľmi realisticky. Umelé rastliny nepotrebujú denné svetlo, takže ich môžete umiestniť kdekoľvek len chcete. Rastliny nevyblednú, ani nezmenia farbu. Predstavujú tak jednoduché a dostupné riešenie na dekoráciu akejkoľvek miestnosti. Naša umelá girlanda Begónia svojou nádhernou pestrofarebnosťou je tým jasným dôkazom.

Kombinácie

Naša umelá girlanda Begónia predstavuje naozaj originálnu formu dekorácie. Jej zaujímavé sfarbenie je skutočne neprehliadnuteľné. Preto je veľmi vhodné ju nechať vyniknúť a pri kombinovaní zvoliť už menej výrazné rastliny. Vhodné sú napríklad všetky “vždy zelené” girlandy, či úponky. Pre väčší a ešte viac pestrofarebný efekt vám odporúčame spojenie viac kusov týchto girlánd do jednej. Vyčaríte tak ohromne pestrofarebnú dekoráciu, ku ktorej už rozhodne nič viac nepotrebujete.

Parametre

Kód produktu 20211
Určenie interiér
Dĺžka 190 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 180 cm
Počet vetiev 1 ks
Výška listu 10 cm
Šírka listu 8 cm
Počet listov 113 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená, biela, ružová
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 10 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!