Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá girlanda Begónia zelená 190 cm

Zľava
19 %
Pôvodne
11 €
Dnes len
8,89 € s DPH
7,41 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 5. októbra
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 5. októbra
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Begónie patria k najznámejším okrasným rastlinám a často zdobia naše okná zvonka aj zvnútra. Niektoré sa pestujú pre krásne kvety, iné pre atraktívne listy, niektoré sú nízke, iné vysoké a popínavé. Podľa typu koreňov ich môžeme rozdeliť na 3 skupiny. Prvá je skupina s vláknitými a jemnými koreňmi, ktoré zvyknú rýchlo zaplniť celý kvetináč. Druhá skupina rastie z silného dužinatého podzemku, ktorý rastie na povrchu pôdy a zakoreňuje sa v pôde. Tretia skupina je tvorená hľuznatými Begóniami, ktoré tvoria v zemi hľuzu a potrebujú zimný kľud.

Výskyt

Tieto krásne pestrofarebné rastliny majú svoj domov v dažďových pralesoch tropickej a subtropickej Ameriky. Hoci ich pestovanie nie je náročné, užitočné rady o tom, ako na to, sa vám môžu zísť. Begónia patrí do čeľade Begonicae a jestvuje ich takmer tisíc druhov. Podľa veľkosti ich delíme na veľkokveté a drobnokveté. Begónie sa delia aj podľa typu koreňov na Begónie s vláknitými koreňmi, alebo s mäsitými koreňmi.

Parametre

Naša umelá girlanda Begónia zelená je dlhá 190 cm. Na jednej plastovej stonke sa nachádza 113 krásnych prírodne zelených listov v rôznych odtieňoch a taktiež veľkostiach. Aj napriek tomu, že sú vyrobené z plastu, sú na nerozoznanie od živých. 

Umiestnenie

Naša umelá girlanda je všestranne použiteľná. Zavesiť ju môžete nad posedenie, ale aj nad dvere, či do okna. Begónia má nádherné urastené listy, vyzerá realisticky a bude pridávať eleganciu do vašej domácnosti. Jej klasický dizajn a vysoko realistický vzhľad môže splniť vaše dekoračné požiadavky vo všetkých ročných obdobiach. Na rozdiel od živej rastliny, tieto falošné rastliny sú bezúdržbové a nikdy nevyschnú. 

Kombinácie

Umelá girlanda Begónia zelená vzhľadom na to, že ide o plazivú rastlinu, sa dá veľmi pekne kombinovať s rôznymi vetvami, no kľudne aj s inými druhmi girlánd Potosovec, alebo  Brečtan z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto girlandu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov tejto girlandy. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú jesennú výzdobu na váš stôl, či poličku. Vyplňte prázdny priestor vo vašom interiéri, určite táto dekorácia neostane bez povšimnutia.

Parametre

Kód produktu 20209
Určenie interiér
Šírka 16 cm
Dĺžka 190 cm
Dĺžka kmeňa / stonky 190 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Šírka listu 12 cm
Dĺžka listu 13 cm
Počet listov 113 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!