Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá girlanda Ginko žlté 190 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
18 €
Dnes len
10,90 € s DPH
9,08 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 17. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta zajtra, 17. apríla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Ginko dvojlaločné je strom z čeľade Ginkovité. Jediný súčasný zástupca triedy Ginkorastov. Prirodzene sa nachádza už iba na malom území pohoria Tianmu Shan v Číne. S obľubou sa vysádza ako okrasný strom v parkoch a záhradách. Je odolný voči patogénom, znečisteniu, suchu a nízkym teplotám. Jeho druhové meno odkazuje na charakteristický tvar jeho rapíkatých listov.

Výskyt

Výskyt Ginka vrcholil v druhohorách, ale následkom treťohorného ochladenia začínajú ubúdať. Niektorí odborníci tvrdia, že rozvoj čeľade Ginkovitých umožnil rozmach dinosaurov v tejto dobe. Ide o pravdepodobne najznámejšiu tzv. živú fosíliu vo svete rastlín a najstaršiu žijúcu semennú rastlinu. 

Parametre

Umelá girlanda Ginko žlté je dlhá 190 cm. Jej stonka je zelenej farby a vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Stonka obsahuje aj 175 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé čo pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej girlandy. Tieto listy sú prírodnej žiarivo žlto-oranžovej farby, s jemnou kontrastnou kresbou listov. Táto girlanda prinesie ku vám domov krásny jesenný nádych.

Umiestnenie

Naša girlanda Ginko žlté je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne rozprestrieť napríklad na poličku a tak krásne vyplniť prázdny priestor no taktiež si ju viete zavesiť napríklad na strop vo vašej zimnej záhrade. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavená priamemu slnku, avšak na chránené, tienisté miesta ju umiestniť môžete. Je to vhodná náhrada za živú rastlinu, keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti.

Kombinácie

Umelá girlanda Ginko žlté vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi úponkami Brečtanu, no kľudne aj s ostatnými úponkami, alebo girlandami z našej ponuky, či už v zelenej farbe, alebo aj s rôznofarebnými. Na našej stránke si taktiež viete vybrať ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. Pre bohatší objem zvoľte spojenie viac kusov girlandy Ginko. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú jesennú výzdobu na váš stôl, či dekoračnú poličku.


 

Parametre

Kód produktu 20217
Určenie interiér
Dĺžka 190 cm
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 170 cm
Počet vetiev 1 ks
Výška listu 9 cm
Šírka listu 9 cm
Počet listov 175 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu žltá
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 10 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!