Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá úponka Difenbachia 80 cm

Zľava
41 %
Pôvodne
20 €
Dnes len
11,90 € s DPH
9,92 € bez DPH
480 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 17. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta zajtra, 17. apríla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Difenbachia je rod rastlín z čeľade Áronovité. Plodom sú bobule. Rod zahŕňa asi 30 druhov a je rozšírený v tropickej a subtropickej Amerike. Z hrubej vzpriamenej stonky vyrastajú nápadne veľké listy so silnými stopkami. Difenbachia sú pozemné, vytrvalé, pomerne robustné byliny. Stopky sú dužinaté a pomerne dlhé. Difenbachia sú jedny z najčastejšie pestovaných izbových rastlín. Sú relatívne nenáročné a dobre znášajú bytové prostredie. Medzi najčastejšie pestované druhy patria Difenbachia pestrá a Difenbachia škvrnitá. Domorodci v Karibiku žujú rastlinu na dosiahnutie dočasnej neplodnosti, ktorá trvá až 48 hodín. 

Výskyt

Do rodu Difenbachia je zoradený asi 30 druhov. Je rozšírený v tropickej a subtropickej Amerike od Mexika, po južnej Brazílii a po severnú Argentínu a vyskytuje sa aj na niektorých Karibských ostrovoch. Difenbachie rastú na svetlejších miestach vo vlhkých, prevažne nížinných tropických dažďových lesoch, v močiaroch a na brehoch vodných tokov. V niektorých oblastiach vytvárajú rozsiahle, husté porasty.

Parametre

Naša umelá úponka Difenbachia je dlhá 80 cm. Stonka aj listy sú síce vyrobené z plastu, no sú na nerozoznanie od živých, vzhľadovo pôsobia veľmi realisticky. Na úponke sa nachádza 178 prírodne zelených listov, ktoré smerom k stredu majú kontrastne svetlo zelenú kresbu. Je určená do interiéru. Kvetináč nie je súčasťou balenia, avšak úponka obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého ju môžete umiestniť kdekoľvek a akokoľvek do vašej dekorácie. 

Umiestnenie

Naša umelá Difenbachia dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru. Výborne vyplní „hluchý“ priestor. Zaplní každý prázdny kútik v miestnosti a tak nádherne oživí najmä minimalistický interiér, ktorý mu dovolí najviac vyniknúť. S konektorom vzadu rastlinu môžete ľahko vložiť do ozdobného kvetináča podľa vášho výberu alebo jednoducho pripevniť na stenu. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte, pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého.

Kombinácia

Umelú úponku môžeme kombinovať s akoukoľvek rastlinou, no kľudne aj s inými druhmi úponiek z našej ponuky. Ak chcete dosiahnuť hustejší vzhľad použite napríklad 2 a viac úponiek. Vďaka robustnému dizajnu je táto luxusná verzia ľahko použiteľná a spracovateľná. Odporúčané ozdobné kvetináče ako aj rôzne druhy úponiek si môžete pozrieť a objednať na našej internetovej stránke.

Parametre

Kód produktu 20235
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Dĺžka 80 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 13 cm
Počet vetiev 11 ks
Výška listu 10 cm
Šírka listu 8 cm
Počet listov 178 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 10 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!