Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Akciové umelé visiace rastliny

Ideálnym doplnkom do akéhokoľvek interiéru sú popínavé a visiace rastliny. Nechajte si svoj domov skrášliť a vyberte si z našej úžasnej širokej ponuky. Ponúkame vám špeciálne akciové ponuky za výhodné ceny, to pravé pre váš zelený interiér. Rastliny sú vyrobené z kvalitného materiálu a prepracované do posledného detailu. Rozdiel od tých živých naozaj nespoznáte. Máme na výber popínavé a visiace rastliny rôznej veľkosti a druhu, listnaté, kvitnúce, alebo ihličnaté. Umiestnite ich do pekných visiacich či dekoračných kvetináčov a celkový vzhľad bude dokonalý. Výhodou umelých rastlín je aj to, že ich vôbec nemusíte polievať a ostanú stále krásne. Neváhajte, buďte prvý ktorý ušetríte, vyberte si z našej širokej ponuky, skladové zásoby sa rýchlo míňajú!

Najvyššia zľava v €
Filter
Umelá girlanda Petúnia ružová 180 cm Umelá girlanda Petúnia ružová 180 cm
fialováružová
20,90 €
Umelá girlanda Petúnia fialová 180 cm Umelá girlanda Petúnia fialová 180 cm
fialováružová
20,90 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých popínavých a visiacich rastlinách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých popínavých a visiacich rastlín.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé popínavé a visiace rastliny.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými popínavými a visiacimi rastlinami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých popínavých a visiacich rastlín.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým popínavým a visiacim rastlinám neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé popínavé a visiace rastliny za akciové ceny.