Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá tropická palma 76 cm

Zľava
12 %
Pôvodne
42 €
Dnes len
36,90 € s DPH
30,75 € bez DPH
5 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 5. októbra
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 5. októbra
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Tropické palmy sú čeľaď z radu arekotvaré. Sú to stromy s rozvetveným kmeňom. Palmy sú typické rastliny tropického a subtropického pásma, iba málo druhov paliem rastie aj v teplejších oblastiach mierneho pásma. Rastliny tohto rodu zahŕňajú palmy s tenkým kmeňom, zvyčajne niekoľko kmeňov, na ktorých sú prstencové jazvy. Listy rastlín sú zvislé, jasne zelené, kopijovité, hrebeňovité, rozrezané na vrchole a sú pomerne husto umiestnené. Nie je závadou, ak má palma končeky najspodnejších listov suché, pretože bežne spodné listy palmám odumierajú.

Výskyt

Poznáme viac ako 3 400 druhov paliem. Pestujú sa vo všetkých tropických a subtropických oblastiach po celom svete a rovnako aj v chladnejších pásmach sú pestované ako interiérové rastliny. Palmy sú populárne po celom svete, ponúkajú veľkú škálu použitia. U nás sa pestujú hlavne ako okrasné rastliny, ale v krajinách ich pôvodu majú pre ľudí omnoho väčší význam. Prinášajú im obživu, materiál na stavbu príbytkov a ďalšie množstvo pre život potrebných vecí.

Parametre

Naša umelá tropická palma má výšku 76 cm, vrátane základného plastového kvetináča, v ktorom je dodávaná. Kvetináč má priemer 10,16 cm a povrch umelého substrátu je pokrytý imitáciou machu. Materiál 3 zelených kmeňov z ktorých pozostáva je plast. 8 kusov krásnych prírodných zelených listov v dvoch odtieňoch je vyrobených z plastu a sú vernou replikou ozajstných listov. Odporúčame umiestniť do dekoratívneho kvetináča z našej ponuky.

Umiestnenie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s touto umelou tropickou palmou, ktorá vyzerá ako živá. Predstavuje perfektný spôsob, ako oživiť interiér vašej domácnosti, kancelárie, alebo hotela. Vyplní prázdny roh v každej miestnosti. Naša palma vytvorí v priestore prírodnú dominantu, svojimi krásnymi listami rozžiari každú izbu a pohľad na ňu zlepší náladu aj tomu najväčšiemu dudrošovi. Jej umiestnenie v salóne, či nákupnom centre ocení nejeden zákazník. Umelá palma bude skvelým riešením pre tých, ktorí nemajú možnosť pestovať živé rastliny.

Kombinácie

Pokiaľ disponujete veľkorysým priestorom, odporúčame kombinovať umelú tropickú palmu s ostatnými umelými palmami z našej ponuky. Palma ďatľová by bola vhodnou alternatívou, spoločne s palmou Areca by tak vytvorili dokonalú harmóniu vo vašej miestnosti. Zeleň vám umožní osviežiť interiér, pomôže vniesť útulnosť a pohodlie do domova a to bez akejkoľvek námahy či starostlivosti. Ak potrebujete napríklad predeliť miestnosť, urobte to rafinovane. Umiestnite viacero kusov paliem do dlhšieho vysokého truhlíka a váš domov sa vďaka tejto paráde zmení na nepoznanie.

Parametre

Kód produktu 20005
Výška 70 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer vložky 10.19 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 16 cm
Šírka listu 2.5 cm
Počet listov 8 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!