Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý strom Kačacia noha 180 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
160 €
Dnes len
97,90 € s DPH
81,58 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Strom kačacia noha, známe tiež ako drevo kačacích nôh, má veľké listy tmavozelenej farby a 5-9 listov visí nadol ako otvorený dáždnik. Výška rastliny Duck foot je spravidla 50-100 cm, ale vo voľnej prírode môže rásť až 30 metrov. Špička listu je veľmi okrúhla. Vzhľadom na rôzne odrody je veľkosť listu tiež rôzna a dokonca existujú odrody so vzormi. Vodný dub je rýchlo rastúci strom. Listy zrelého vodného duba majú zvyčajne tvar špachtle, zatiaľ čo listy nezrelých stromčekov môžu byť dlhé a úzke. Mnohí popisujú list tak, že vyzerá ako kačacia noha. Vodný dub je vhodný najmä na drevo, palivo, biotop voľne žijúcich živočíchov a na ekologické lesníctvo. Bola rozšírená v južných spoločenstvách ako tieňový strom. Jeho dyha sa úspešne používa ako preglejka do nádob na ovocie a zeleninu.

Výskyt

Vodný dub sa nachádza pozdĺž pobrežnej nížiny od južného New Jersey a Delaware na juh po južnú Floridu; západný až východný Texas; a na sever v údolí Mississippi k juhovýchodnej Oklahome, Arkansasu, Missouri a juhozápadnému Tennessee.

Parametre

Náš umelý strom Kačacia noha je 180 cm vysoký vrátane kvetináča. Dodávaný je v základnom plastovom kvetináči ktorého priemer je 25,4 cm a povrch je pokrytý machom. Má 1 plastový kmeň a 251 plastových listov ktoré na dotyk pôsobia ako živé. Kačacia noha je veľmi zaujímavá interiérová rastlina.

Umiestnenie

Náš nádherný umelý strom Kačacia noha, verne napodobňuje živý strom, je ideálnym doplnkom či už do obchodného centra, wellness centra, vášho domova, kancelárie či lekárskej ordinácie,  skrátka všade tam, kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu, alebo kde nie je možné sa o živé rastliny pravidelne starať. Tento umelý strom je ideálny na zakrytie nedostatkov, prípadne zvýraznenie prázdneho miesta vo vašom interiéri.

Kombinácia

Umelý strom Kačacia noha je veľmi výrazným stromom. Krásnym spoločníkom by jej bola Šeflera, Antúria či Krotónovec. Správne zvoleným dekoratívnym kvetináčom jej výnimočnosť ešte môžete zvýrazniť. Všetky spomínané produkty nájdete v našom eshope.

Parametre

Kód produktu 20051
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 21 cm
Priemer vložky 24.9 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 16 cm
Šírka listu 7 cm
Počet listov 215 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 85 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!