Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá palma Areca 150 cm

Zľava
8 %
Pôvodne
140 €
Dnes len
129 € s DPH
107,50 € bez DPH
35 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 5. októbra
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 5. októbra
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Areca je v našich končinách obľúbená predovšetkým ako klasická izbová rastlina. Jej stonky, ktoré sú najmä vzpriamené, pripomínajú unikátnu rastlinu Bambus. Tieto stonky bývajú ukončené vejárovitými, oblúkovými, listami, ktoré sú protistojne usporiadané. Listy dokážu dosiahnuť dĺžku až neuveriteľných 1,2 metra. 

Listy, ktoré rastú na vrchole kmeňa, sú skoro vždy dlaňovito alebo perovito zložené, stopky majú vždy zelené. Veľké množstvo kmeňov tejto palmy je košato rozvetvených, jej listy sú rozdelené do veľkého množstva lesklých párov tvaru pierka. Vďaka svojim schopnostiam zlepšovania ovzdušia, rastlina prispieva k príjemnej klíme v miestnosti.

Výskyt

Areca je tropická palma, pochádza z Madagaskaru a Tanzánie. Kvôli svojím perovito zloženým listom patrí k najatraktívnejším Palmám. Celkovo existuje vyše 50 druhov. Je to štíhla Palma, ktorá si v priebehu rokov vytvára kmene. Dosahuje priemernú výšku 3 metre, ale môže dosiahnuť 6 metrov. Listy sú perovité, klenuté, zelenej farby a dlhé od 2 do 3 metrov. 

Parametre

Naša palma Areca je vysoká 150 cm vrátane kvetináča. Skladá sa z 2 kmeňov, ktoré sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Tesne nad plastovým základom začína listovanie tejto Palmy. Listy sú tmavo zelenej farby a vyrobené z plastového materiálu, ktorý je na dotyk ako živý a sú v počte 19 kusov. Je to dokonalá replika živej verzie tejto Palmy. Umelá Palma Areca sa dodáva v plastovom základnom kvetináči s priemerom 17,78 cm, spolu s umelým substrátom, ktorý je pokrytý machom.

Umiestnenie

Naša palma Areca vám veľmi pekne vyplní otvorené a presvetlené miestnosti. Vďaka svojmu realistickému vzhľadu bude krásnou ozdobou vašej domácnosti, či kancelárie a aj zabudnete, že táto palma je vlastne umelá. Nádherne sa vyníma na podstavcoch, v obývacích izbách a jedálňach, vždy v najviac reprezentatívnych častiach bytu alebo domu. Naša palma Areca vám zaručene prinesie exotiku a to priamo k vám domov.

Kombinácie

Naša Palma Areca sa veľmi dobre kombinuje s ostatnými druhmi paliem, ale aj s rôznymi Cykasmi, no seknú k nej aj Paprade. Ak sa obávate, že si do miestnosti k tejto Palme nebude môcť umiestniť aj nejakú tú kvitnúcu rastlinu, tak to ste skutočne na omyle. Táto Palma sa tiež skvele dopĺňa s našimi kvetináčmi, nájdete ich v našej ponuke. Osadenie do kvetináča môžete ozvláštniť aj umiestnením drevených štiepok na povrch substrátu, ktorých veľký výber nájdete taktiež na našej stránke.

Parametre

Kód produktu 20003
Výška 155 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15.5 cm
Priemer vložky 17.8 cm
Materiál vložky plast
Počet kmeňov / stoniek 2 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet vetiev 19 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 22 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 28 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!