Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý strom Papraď 150 cm

Zľava
9 %
Pôvodne
97 €
Dnes len
87,90 € s DPH
73,25 € bez DPH
32 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pondelok 27. marca
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pondelok 27. marca
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Papradie patrí medzi najprekvapujúcejšie rastliny na svete. Ich kmeň je viac-menej tenký, ale ich listy môžu ľahko presiahnuť dĺžku dvoch metrov. Z diaľky vyzerajú ako palmy, aj keď si ich nie je čím mýliť, pretože nemajú nič spoločné. Aj keď nemajú kvety, to im nezabránilo v tom, aby patrili k najobľúbenejším rastlinám na záhradách, terasách a príbytkoch. Papraď  má koreňový systém, stonku a listy. Nemá žiadne semená. Listy nevyzerajú ako listy iných rastlín. Vyzerajú, ako by bolo v jednej rovine položených niekoľko vetiev a pripevnených k stonke. Ich farba sa môže líšiť od svetlozelenej po tmavozelenú. 

Výskyt

Najznámejšie a najmrazuodolnejšie stromové paprade sú pôvodom z Tasmánie, Nového Zélandu a Austrálie. Vyžadujú polotieň, znášajú však aj tienisté miesto, v našom suchom letnom prostredí im nevyhovuje miesto na priamom slnku. Je známe tým, že prosperuje v silnom tieni, kde prežije len máločo iné. Na našom území sú zaujímavé lokality s bohatým zastúpením papraďorastov v okolí Považskej Bystrice. Je to zapríčinené hornatým reliéfom, ktorý vytvára veľké množstvo najrozmanitejších stanovísk — od suchých skál po podmáčané pôdy a močiare. 

Parametre

Naša umelá Papraďová palma je vysoká 150 cm vrátane kvetináča. Strom je umiestnený v základnom plastovom kvetináči s priemerom 20,32 cm. Disponuje 1 umelým kmeňom vyrobeným z plastu, na ktorom sa nachádza 36 umelých zelených listov, ktoré sú na dotyk na nerozoznanie od živých aj keď na ich na ich výrobu bol použitý plast. Určený je do interiéru. Na povrchu umelého substrátu je pokrytý machom. 

Umiestnenie

Ak potrebujete izbovku v miestnosti, kde nie je dostatok svetla, naša umelá Papraďová palma je tá správna voľba. Bude vyzerať stále atraktívne. Najviac vynikne v rohu vašej miestnosti. Tak isto je vhodné umiestnenie do reprezentatívnych priestorov. Papraďová palma je krásny dekoračný doplnok do všetkých interiérov pre príjemný vzhľad a dekor miestnosti. Vhodná pre použitie aj v extrémne náročných interiérových priestoroch pri nedostatku svetla, alebo v zafajčených priestoroch). Ľahko sa s ňou manipuluje a zaistí dlhú životnosť - a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácie

Túžite po osviežujúcej a tajomnej atmosfére lesa, ktorá sa bude šíriť vaším bytom a neviete ako to docieliť? Ideálnym riešením sú pôvabné Papraďorasty – izbové rastliny s fascinujúcimi listami, ktoré zaodejú váš príbytok do tých najkrajších zelených odtieňov.

Skalničky, Paprade a okrasné Trávy rôznych farieb a veľkosti možno kombinovať s našou umelou Papraďovou palmou. Odporúčame umiestniť do dekoratívneho kvetináča, ktorých veľký výber nájdete aj v našom internetovom obchode.

Parametre

Kód produktu 20020
Výška 150 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 17 cm
Priemer vložky 20.1 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 45 cm
Počet vetiev 36 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 8 cm
Šírka listu 2 cm
Materiál listu plast
Počet púčikov 4 ks
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba púčika zelená
Výška kmeňa / stonky 26 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!