Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá palma Livistona mini 100 cm

Zľava
10 %
Pôvodne
84 €
Dnes len
75,90 € s DPH
63,25 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Livistona vďačí za svoj názov kruhovým listom. Potrebuje svetlé miesto s miernym slnečným žiarením a vysokou vlhkosťou vzduchu. Palma je otočená v rôznych smeroch smerom k svetlu, takže koruna rastie krásne a symetricky. Listy sa v tropických oblastiach používajú na pokrývanie striech a na balenie potravín. Stonka listu je pichliačovitá.

Výskyt

Palma Livistona je  rozšírená v tropickej Ázii, Austrálii a severovýchodnej Afrike. Preferuje mokrade, takže ich možno nájsť v prírode v tropických lesoch a pozdĺž brehov rieky. Vzhľadom k tomu, že palmy rastú pomaly, sú skvelé pre domáce použitie.

Parametre

Umelá palma Livistona je vysoká 100 cm vrátane základného plastového kvetináča v ktorom je dodávaná. Jeho priemer je 17,8 cm. Povrch je pokrytý imitáciou machu. Má 19 krásnych vejárovitých listov prírodnej zelenej farby, ktoré vyzerajú ako živé aj keď sú vyrobené z plastu. Naša Livistona pozostáva z 9 kmeňov na ktorých výrobu boli použité materiály prírodné drevo a kvalitný plast. 

Palma bude vyzerať veľmi elegantne vo vyššom kvetináči, ktorý si môžete vybrať aj na našej stránke.

Umiestnenie

Umelá palma Livistona je jedna z najpopulárnejších druhov paliem na dekoráciu interiéru a to vďaka jej hustote a jedinečnému vzhľadu. Jej rozširujúca koruna opticky zväčší vašu obývačku, jedáleň či kúpeľňu. Je vhodná do rôznych štýlových a moderných priestorov, do reštaurácie, herne, nákupného centra, wellness, kancelárskych priestorov a hotelov.

Kombinácie

Naša umelá palma Livistona môže byť umiestnená samostatne, alebo sa môže stať súčasťou kompozície s nižšími rastlinami ako sú Monstera, Zamiokulkas. Veľkoryso bude pôsobiť kombinácia s umelým pomarančovníkom, alebo s palmou Areca z naše ponuky. Ak ešte doplníte tieto rastliny o krásne kvetináče, výsledok bude zaručene úspešný. Môžete voliť kvetináče v rovnakom farebnom prevedení, alebo aj rôznofarebné, prípadne obzvláštniť túto kombináciu voľbou kvetináčov s výrazným vzorom. Perfektný nápad! Širokú ponuku kvetináčov nájdete aj na našom eshope.

Parametre

Kód produktu 20001
Výška 100 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 17.9 cm
Počet kmeňov / stoniek 9 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo, plast
Výška listu 30 cm
Šírka listu 35 cm
Počet listov 19 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená, hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 20 cm
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!