Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá tropická palma 160 cm

Zľava
42 %
Pôvodne
130 €
Dnes len
75,90 € s DPH
63,25 € bez DPH
5 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Rastliny tohto rodu zahŕňajú palmy s tenkým kmeňom, zvyčajne niekoľko kmeňov, na ktorých sú prstencové jazvy. Listy rastlín sú zvislé, jasne zelené, listy sú kopijovité, hrebeňovité, rozrezané, rôznych veľkostí. Najväčší počet paliem, ktoré sa dokážu prispôsobiť podmienkam v interiéri, pochádza z vlhkých trópov. Pri pestovaní by sme sa  preto mali pokúsiť vytvoriť im približne rovnaké podmienky, aké mali v prírode.

Výskyt

Palmy sú typické rastliny tropického a subtropického pásma, iba málo druhov paliem rastie v

teplejších oblastiach mierneho pásma. Palmy vykazujú obrovskú rozmanitosť, obývajú takmer všetky typy biotopov od dažďových pralesov až po púšte. Patria medzi najznámejšie a najrozsiahlejšie pestované rastlinné rodiny. Je rozšírená v Ázii v oblastiach od severovýchodnej Indie a Číny až po severné Thajsko. 

Parametre

Dokonalou imitáciou živej rastliny je naša umelá tropická Palma. Jej výška je 160 cm vrátane základného plastového kvetináča o priemere 15,24 cm. Povrch umelého substrátu je pokrytý imitáciou machu.

Počet zelených plastových  kmeňov je 5 kusov, na ktorom je krásnych 15 listov ktoré sú na dotyk ako živé. Do jej dokonalosti chýba už len dekoratívny kvetináč, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky spolu s kamienkami na osadenie.

Umiestnenie

Vďaka umelej tropickej Palme môžete priniesť kúsok zelene aj do tmavých kútov v interiéri či veľmi vlhkého prostredia bazénov a kúpeľní. Umiestnenie do domu alebo bytu vám vo chvíľke premení domov na oázu pokoja. Je vhodná pre použitie v interiérových priestoroch ako sú nákupné centrá, hotely a reštaurácie. Umelá rastlina veľmi realistického vzhľadu spríjemní každý interiér, či už je to kancelária, jedáleň alebo zasadacia miestnosť. Dá sa umiestniť všade bez toho, aby sa museli brať do úvahy svetelné a prevádzkové podmienky alebo teploty.

Kombinácia

Palmu môžete kombinovať s inou palmou alebo exotickou rastlinou. Vnesie harmóniu, ktorá splní vaše estetické, no i praktické kritériá. Umelú tropickú palmu odporúčame kombinovať s Fikusom, Ďatlovníkom, alebo Olivovníkom. Vytvoríte inšpiratívne zelené prostredie vo vašom dome alebo na pracovisku, ktoré sa stane súčasťou vášho životného štýlu. S ich pomocou je ľahké zdôrazniť výhody miestnosti alebo naopak zamaskovať nedostatky, rozdeliť miestnosť na zóny a vytvoriť jedinečnú atmosféru. 

Parametre

Kód produktu 20006
Výška 160 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 12 cm
Priemer vložky 15 cm
Počet kmeňov / stoniek 5 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 19 cm
Výška listu 45 cm
Šírka listu 30 cm
Počet listov 15 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 75 cm
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!