Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelý strom Kolokázia zelená 150 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
180 €
Dnes len
109 € s DPH
90,83 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Kolokázia zelená či tiež Taro je druh jednoklíčnolistové rastliny z čeľade áronovité. Ide o veľmi starú kultúrnu rastlinu. Veľké srdcovité listy dosahujú výšku 2 m. Vyrastajú z podzemných hľúz. Viacpočetné kvetenstvo drobných kvetov býva obalené tulcom. Hľuzy niektorých odrôd obsahujú škodlivú kyselinu šťaveľovú, preto sa odporúča ich dôkladné tepelné spracovanie, vodu po varení hľúz je vhodné vyliať. V Českej republike je Taro dostupné predovšetkým v obchodoch s ázijskými potravinami.

Výskyt

Kolokázia zelená pochádza zrejme z juhovýchodnej Ázie a zo Sundských ostrovov. Doteraz rastie od Barmy po Novú Guineu. V súčasnosti sa hojne pestuje vo východnej Ázii, v Tichomorí a na Antilách. Je príbuzná nášmu Arona plamatému, puškvorca. Kolokázia zelená sa v Európe pestuje ako okrasná rastlina v záhradníctve i v domácnostiach.

Parametre

Náš umelý strom Kolokázia zelená je 150 cm vysoký. Ma 4 plastové kmene a materiál listu je tiež vyrobený z plastu. 21 listov sú na dotyk ako živé. Tento náš umelý strom Kolokázia zelená sa dodáva v základnom plastovom kvetináči s priemerom 20,32 cm. Je možné si objednať u nás aj dekoratívny kvetináč podľa vlastného výberu. Tento umelý strom je vhodný do interiéru.

Umiestnenie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s touto umelou Kolokáziou, ktorá vyzerá ako živá. Kolokázia zelená predstavuje perfektný spôsob, ako oživiť interiér vašej domácnosti či kancelárie. Je to vhodný doplnok do vašej obývačky, alebo pracovne. Osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlin vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhov nakoľko je to aktuálne veľmi moderný kus prírody.

Kombinácie

Možná je aj kombinácia s dekoratívnymi kvetináčmi, ktoré si môžete vybrať na našej internetovej stránke. Táto naša umelá rastlina Kolokázia je krásna elegantná rastlina. Vie dokonale vyniknúť v priestore aj sama, ako aj v kombinácii s väčšinou rastlín z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 20046
Výška 150 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 20 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 43 cm
Šírka listu 30 cm
Dĺžka listu 40 cm
Počet listov 21 ks
Materiál listu plast
Počet púčikov 7 ks
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 50 cm
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!