Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Najnovšie umelé kvety, vetvy a listy

Nahliadnite do našich noviniek. Pred pár rokmi ešte o umelé kvety, listy nebol veľký záujem, nakoľko ich vzhľad bol veľmi lacný a gýčový. Časy sa však zmenili a dnes sa umelé kvety tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojím detailným prepracovaním a použitím oveľa kvalitnejších materiálov. Každým rokom sa používajú stále novšie materiály a umelé kvety sa tak stávajú čoraz viac prepracovanými. Od živých rastlín ich totiž už často vôbec nerozoznáte. Dalo by sa povedať, že sú už ich ,,zrkadlom”. Naše umelé kvety síce nevoňajú ako skutočné, ale oživia váš domov rovnako ako živé. Pozrite sa aké najnovšie umelé kvety a listy máme pre vás v ponuke a dolaďte si svoj domov či kanceláriu presne podľa vašich predstáv. Náš sortiment pravidelne obohacujeme vždy tými najnovšími a najaktuálnejšími trendmi v umelých kvetoch a listoch. Doprajte svojmu interiéru nádych modernosti a štýlu vždy podľa tých najaktuálnejších trendov s našimi najnovšími umelými kvetmi a listami.

Najnovšie
Filter
DYLVS-69 -22% DYLVS-69
2,49 €
Umelý list palma Areca 120 cm Umelý list palma Areca 120 cm
75 cm120 cm
8,90 € - 11,40 €Od 8,90 €
Umelý list palma Areca 100 cm Umelý list palma Areca 100 cm
75 cm120 cm
8,90 € - 11,40 €Od 8,90 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých kvetoch a listoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých kvetov a listov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé kvety a listy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými kvetmi a listami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých kvetov a listov.

Neviete sa pri tom veľkom množstve našich produktov rozhodnúť? Ponúkame vám akciové umelé kvety, vetvy a listy za tie najlepšie ceny.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé kvety a listy za akciové ceny.