Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelý strom Helikónia 140 cm

Zľava
40 %
Pôvodne
87 €
Dnes len
51,90 € s DPH
43,25 € bez DPH
99 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 17. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta zajtra, 17. apríla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Jeho výška je od 0,45 m do 10 m. V interiéri zväčša nepresahuje výšku 1 m. Helikónia má veľké oválne listy, s nádhernou tmavozelenou farbou. Kvety sa objavujú na kolmých stonkách, čo pridáva rastline na atraktívnosti. Kvety sú z rôzno farebných odtieňov. Kvitne od marca do októbra. Je prezývaná aj kráľovná tropických lesov alebo označovaná ako najatraktívnejší tropický kvet.

Výskyt

Pochádza z Južnej Ameriky. Rastie na Havajskom súostroví v tropických dažďových lesoch strednej a južnej Amerike. Existuje veľa farebných variant a ešte viac farebných kombinácii, zhruba 200 druhov. Patrí k čeľadi banánovníkovitých a sú opeľované kolibríkmi, čím si zabezpečujú výdatné zásoby potravy.

Parametre

Náš umelý strom Helikónia je vysoký 140 cm vrátane základného plastového kvetináča. Má 5 kmeňov, ktoré sú vyrobené z plastu. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17,78 cm. Povrch  základnom kvetináči je pokrytý imitáciou machu pre ešte väčšmi prirodzený efekt. Materiál listov je síce plast, avšak na dotyk sú listy ako živé. Počet listov je 18 ks. Kvet tejto našej Helikónie je krásnej žlto zelenej farby.

Umiestnenie

Umelý strom Helikónia je určený do interiéru. Vďaka jeho jedinečnému dizajnu bude ideálnym doplnkom do vášho domova, kancelárie alebo ordinácie. Hodí sa všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu. Obzvláštní každý interiér a vdýchne mu tak príjemný exotický charakter a pocit pohody ako na dovolenke. 

Kombinácia

Helikóniu odporúčame kombinovať s rôznymi druhmi trávy, palmou Arecou alebo Bambusom.

Všetky tieto rastliny nájdete u nás v ponuke. Najlepšie však vynikne ako samostatný kvet vo vašom interiéri. Veľmi pekne pôsobí v klasických typoch kvetináčov, ktoré nájdete aj u nás v ponuke či už zvolíte jednofarebné kvetináče, alebo rôznofarebné. Exotickejší dizajn jej dodá slamený kvetináč, ktorý jej prirodzený charakter ešte viac podčiarkne.

Parametre

Kód produktu 20068
Výška 140 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 17.6 cm
Počet kmeňov / stoniek 5 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 37 cm
Výška listu 50 cm
Šírka listu 10 cm
Počet listov 18 ks
Materiál listu plast
Šírka kvetu 21 cm
Počet kvetov 1 ks
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu žltozelená
Výška kmeňa / stonky 15 cm
Výška kvetu 22 cm
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!