Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá Magnólia svetlozelená 150 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
160 €
Dnes len
97,90 € s DPH
81,58 € bez DPH
36 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 21. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 21. júna
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Magnólia patrí medzi najobľúbenejšie okrasné stromy u nás i v iných častiach sveta a je na to dobrý dôvod. S príchodom skorej jari Magnólia rozkvitne a stáva sa stredobodom pozornosti ešte v čase, keď väčšina stromov v záhrade nekvitne. Nádherné kvety Magnólie v odtieňoch ružovej, bielej alebo žltej aj krásne voňajú a ich sladkastá vôňa v kombinácii s farbami, rozjasnia každú záhradu na pár týždňov. Po odkvitnutí zostáva Magnólia atraktívna veľkými listami počas vegetačnej sezóny a na jeseň a počas zimy aj zaujímavými plodmi s červenými jadrami, ktoré sa počas zimy stávajú potravou pre vtáky. Tento okrasný strom je pritom odolný a nenáročný na starostlivosť a preto ho môžeme nájsť v nejednej záhrade.

Výskyt

Pôvodným domovom rozmanitého rodu Magnólií je Východná Ázia, východ Severnej Ameriky a Centrálna Amerika. Známych je až 80 druhov, ktoré môžu byť stálozelené, poloopadavé či opadavé, pričom stálozelené Magnólie sa prirodzene vyskytujú v teplejších klímach a dorastajú až do výšky 25 metrov. V našich klimatických podmienkach pestujeme väčšinou opadavé druhy ako sú napríklad Magnólia soulangova, Magnólia ľaliokvetá, či Magnólia hviezdokvetá, no môžeme sa stretnúť aj so stálozelenými druhmi ako je napríklad Magnólia veľkokvetá.

Parametre

Naša magnólia je vrátane kvetináča 150 cm vysoká. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17.78 cm, na povrchu umelého substrátu s umelou dekoráciou machu. Magnólia pozostáva z plastového kmeňa, umelých zelených listov a s krásnych textilných ružovo-bielych kvetov. Listy ako aj kvety sú vyrobené z kvalitného materiálu na dotyk, ako aj na pohľad na nerozoznanie od živých. Určená je do interiéru.

Umiestnenie

Magnólia patrí medzi tie najvyhľadávanejšie druhy. Prostredníctvom nich prinesiete vášmu interiéru čaro, jemnosť a pozitívnu energiu. Ak chcete vytvoriť v domácnosti určitú dynamiku, Magnólia so svojimi krásnymi kvetmi v kombinácii s abstraktnými prvkami, sú pre vás tou správnou voľbou. Magnólia nemusí predsa rásť len vo vašej záhrade. Táto okrasná drevina môže byť súčasťou vášho interiéru aj v umelej podobe. Nádherné kvety Magnólie skrášlia váš interiér, prinesú vášmu priestoru svetlo a radosť.

Kombinácie

Magnólia je krásny kvitnúci strom, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie nádherne vyniknúť v priestore aj sama. V kombinácii by sme k Magnólii volili skôr okrasnú zeleň. Väčší dôraz by sme kládli na výber dekoračného kvetináča. Ak ste sa rozhodli investovať do rastlinky ,zainvestujte aj do kvetináča , pretože správne zvolený kvetináč dokáže perfektne podčiarknuť krásu Magnólie, ako aj celkový interiér, do ktorého bude kvetina umiestnená. Veľký výber kvetináčov nájdete samozrejme aj na našej stránke.


 

Parametre

Kód produktu 20028
Výška 150 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 18.2 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 9 cm
Šírka listu 5 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená
Farba kvetu ružová
Farba púčika ružová, biela
Výška kmeňa / stonky 50 cm
Materiál kvetu textil
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!