Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelý Ibištek červený 135 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
160 €
Dnes len
97,90 € s DPH
81,58 € bez DPH
84 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 17. apríla
2,90 €
Predajne a odberné miesta zajtra, 17. apríla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Ibištek je rod vyšších dvojklíčnolistových rastlín z čeľade Slezové. Sú to dreviny aj byliny s nápadnými kvetmi, rozšírené v trópoch a subtrópoch celého sveta. Niektoré druhy sú využívané ako okrasné rastliny, ďalej ako potravina - Ibištek sýrsky, Ibištek sudánsky, ibiškovec jedlý, v textilnom priemysle či v stolárstve.

Vyskyt

Rod Ibištek zahŕňa viac ako 200 druhov a je rozšírený v trópoch a subtrópoch, ale možno ho nájsť po celom svete. V SR je zastúpený druhom Ibištek trojdielny, ktorý zriedkavo a prechodne zasahuje najmä ako poľná burina. Mimo tento druh sú v južnej Európe pôvodnej ešte 2 druhy: Ibištek bahenný a Ibištek lípovitý je rozmerný ker až strom z pobrežia Tichého a Indického oceánu. Dnes rastie ako zdomácnený strom na tropických pobrežiach celého sveta.

Parametre

Náš umelý strom Ibištek červený je vysoký 135 cm, vrátane kvetináča, Pozostáva z jedného kmeňa, ktorý je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Na tomto kmeni sa nachádzajú menšie stonky a na nich zase realisticky vyzerajúce listovanie. Má tmavo zelené listy v počte 552 kusov. Náš nádherný strom dotvárajú nádherné červené kvety, ktoré sú na nerozoznanie od živých a ktoré tvoria korunu krásy Ibišteka ako celku. Náš Ibištek sa dodáva aj s plastovým kvetináčom s priemerom 20,32 cm, ktorého povrch substrátu je pokrytý dekoračným keramzitom.

Umiestnenie

Len máloktorá rastlina je taká nápadná ako práve tieto Ibišky. Takže ak potrebujete oživiť váš interiér, tak náš Ibištek je správna voľba. Vďaka tomu že je vyrobený z kvalitných materiálov je takmer na nerozoznanie od živého Ibišteka a tak vám priniesie “kus prírody” aj do toho najtmavšieho miesta v byte či dome. 

Takýto krásny strom bude vo vašom dome, či byte neprehliadnuteľný a zaplaví váš interiér žiarivými farbami.

Kombinácie

Ibištek je krásny kvitnúci strom, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie nádherne vyniknúť v priestore aj sám. Skvele si však rozumie napríklad so “vždyzelenými” stromami v našej ponuke ako sú napr. Dífenbachia, Zamiokulkas, Kolokázia, Monstera či Filodendron. No netreba zabudnúť aj na kvetináč, ktorý je taktiež neodmysliteľnou súčasťou tejto rastliny. Chceli by sme vám odporučiť kvetináče RATTOLA, či MATUBA, ktoré sa k Ibišteku perfektne hodia. Veľký výber týchto, ako aj ďalších iných kvetináčov nájdete v našej ponuke na stránke.

Parametre

Kód produktu 20024
Výška 135 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Šírka 30 cm
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 19.42 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 33 cm
Šírka listu 7 cm
Dĺžka listu 11 cm
Počet listov 552 ks
Materiál listu plast
Šírka kvetu 11 cm
Dĺžka kvetu 8 cm
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu červená
Farba púčika červená
Výška kmeňa / stonky 30 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení