Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umalá rastlina Monstera 60 cm

Zľava
14 %
Pôvodne
45 €
Dnes len
38,90 € s DPH
32,42 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Monstery sú nápadné Liany, známe predovšetkým svojimi rozmernými, dierovanými listami. Takéto listy však nemajú všetky druhy, napr. Monstera tenuis a ďalšie druhy majú listy hlboko laločnaté (zdanlivo sperené), zatiaľ čo niektoré iné, najmä drobnejšie druhy (napr. Monstera tuberculata ) majú naopak listy celistvé, nečleněné a nedierkované. Najznámejší zástupca rodu Monstera skvostná, má listy zároveň hlboko laločnaté a dierované. Listy juvenilných rastlín sa u väčšiny druhov Monster od dospelých silne odlišujú. 

Výskyt

Rod Monstera zahŕňa okolo 40 druhov. Je rozšírený výhradne v tropickej Amerike od južného Mexika po južnú Brazíliu. Centrum najväčšou druhovej rozmanitosti je vo Strednej Amerike v oblasti Panamy a Kostariky, ďalšie menšie centrá sú v južnom Mexiku a severnej časti juhoamerických And. Druh Monstera Adansonia sa ako jediný druh rodu vyskytuje aj na Karibských ostrovoch a pri pobreží Brazílie.

Parametre

Naša umelá rastlina Monstera je vysoká 60 cm. Dodávame ju v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17,78 cm, na povrchu umelého substrátu je pokrytá machom. Stonky v počte 5 kusov sú plastové a rozvetvujú sa do menších, na ktorých sa nachádzajú nádherné umelé listy v prírodnej tmavozelenej farbe, na nerozoznanie od živých. Ich počet je 19 kusov. Naša umelá Monstera obsahuje v strede aj plastovú nosnú tyč v prírodnej tmavohnedej farbe, s priemerom 5 cm a jej výška je 35 cm, meraná od povrchu umelého substrátu, do ktorého je tyč zasadená.

Umiestnenie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s touto umelou Monsterou, ktorá vyzerá ako živá. Monstera predstavuje perfektný spôsob, ako oživiť interiér vašej domácnosti, či kancelárie. Oživí každú miestnosť a dodá jej nenapodobiteľný šmrnc. Naša umelá Monstera proste nesmie chýbať v žiadnom moderne zariadenom interiéri.

Kombinácie

Naša Monstera je veľmi realistickou kópiou živej rastliny. Vie samozrejme dokonale vyniknúť v priestore aj sama. Veľmi pekne sa však k nej hodí napríklad Šeflera, ale nič nepokazíte ak Monsteru skombinujete aj s nejakým druhom palmy. S takouto kombináciou si určite zútulnite a spríjemnite svoj domov, či pracové prostredie. Možná je aj kombinácia s dekoratívnym kvetináčom, ktorý vám bude ladiť k vášmu nábytku, či ostatným doplnkom a ktorý si samozrejme môžete vybrať na našej internetovej stránke.


 

Parametre

Kód produktu 20039
Výška 60 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 18 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 40 cm
Počet vetiev 19 ks
Výška listu 20 cm
Šírka listu 20 cm
Počet listov 19 ks
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení