Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá girlanda Borovica Kensington 250 cm

7,60 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Táto umelá vysoko kvalitná girlanda Kensington je dlhá približne 250 cm a je vyrobená z materiálu Luvi (narezaný film) s 200 plnými špičkami a priemerom približne 25 cm. Girlanda je vyrobená s drôtom vo vnútri, preto sa dá veľmi pekne ohnúť do požadovaného tvaru a taktiež sa dá podľa potreby rozšíriť, a preto je ideálna na zdobenie dverí, okien, výkladov a ešte oveľa viac, v interiéri aj exteriéri. Bezpečnosť je našou prioritou. To je dôvod, prečo všetky materiály boli testované TÜV SÜD (technická inšpekcia) z hľadiska spomaľovania horenia a neškodnosti pre zdravie. Okrem toho sme poverili SGS (najväčší skúšobný ústav na svete), aby testoval odolnosť proti ohňu v stavebnom materiáli triedy B1 podľa DIN 4102-1. Naše výrobky úspešne prešli týmito prísnymi testami. To je dôvod, prečo všetky materiály boli testované TÜV Süd z hľadiska spomaľovania horenia a neškodnosti pre zdravie. Okrem toho sme poverili SGS (najväčší skúšobný ústav na svete), aby testoval odolnosť proti ohňu v stavebnom materiáli triedy B1 podľa DIN 4102-1. Pred výrobou boli starostlivo skontrolované všetky použité materiály.

Parametre

Kód produktu 434
Výška 250 cm
Určenie interiér
Priemer 25 cm
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

4.3 z 5
5 1x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x
3 hodnotení