Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Guzmánia 100 cm

57 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Rastlinný rod Guzmania patrí do čeľade bromeliad. Pôvodne pochádza z dažďových pralesov Strednej a Južnej Ameriky. Svojím zvláštnym vzhľadom vyčaruje v každej miestnosti exotický vkus. Reprodukovali sme prirodzene kožovité, tmavozelené listy verné originálu s listami z plachtoviny. S lesklým povrchom vyzerajú obzvlášť reálne. Kopijovité listy tvoria ružicu, z ktorej vychádza nádherný kvet. Naša umelá Guzmania má jasne oranžovo-červený kvet, ktorý bol napodobňovaný textilnými lístkami. Je to krásna a dekoratívna izbová rastlina. Výška rastliny vrátane kvetináča je približne 95 - 100 cm. Priemer rastliny je približne 60 - 70 cm. Počet listov na rastline je 21 ks. Sú vyrobené z kvalitnej plachtoviny. Materiál kvetu je textil. Dodávaný základný črepník je v rozmere 14,5 x 17 cm (VxH). Odporúčame kvetináč s priemerom približne 25 cm. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parametre

Kód produktu 4754
Výška 95 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer 60 cm
Výška vložky 14.5 cm
Priemer vložky 17 cm
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu oranžová
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!