Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá Magnólia v kvetináči 21 cm

13,90 € s DPH
300 ks skladom ihneď k odoslaniu
U Vás doma zajtra, 18. januára

Popis

Charakteristika

Magnólia je obľúbený okrasný ker, ktorý upúta nielen vďaka veľkým nádherným kvetom, ale aj vďaka svojej krásnej vôni. Nádherné kvety magnólie v odtieňoch ružovej, bielej alebo žltej krásne voňajú a v kombinácii s farbami rozjasnia každú záhradu na pár týždňov. Po odkvitnutí zostáva magnólia atraktívna veľkými listami počas vegetačnej sezóny a na jeseň a počas zimy aj zaujímavými plodmi s červenými jadrami, ktoré sa počas zimy stávajú potravou pre vtáky. Tento okrasný strom je pritom odolný a nenáročný na starostlivosť a preto ho môžeme nájsť v nejednej záhrade.

Výskyt

Prirodzené prostredie magnólií je rozptýlené po východnej časti Severnej Ameriky, Strednej Ameriky a Karibiku a východnej a juhovýchodnej Ázie. Niektoré druhy sa vyskytujú aj v Južnej Amerike. V súčasnosti sa veľa druhov magnólií a ešte väčší počet vyšľachtených odrôd dá nájsť v podobe okrasných kríkov v Severnej Amerike, Európe, Austrálii a na Novom Zélande.

Parametre

My vám ponúkame krásnu Magnóliu v menšom prevedení. Naša umelá Magnólia je vrátane kvetináča vysoká 21 cm. Dodávame ju v plastovom dekoratívnom kvetináči sivej farby so zaujímavým  vrúbkovaným vzorom, ktorého priemer je 10 cm a na povrchu je imitácia machu. Na rozvetvenej stonke sa nachádza 6 zelených listov a 5 ružových kvetov. Listy aj kvety sú síce vyrobené z plastu ale pôsobia veľmi realistickým dojmom a na dotyk sú ako živé.

Umiestnenie

Tato veselá magnólia vám dodá nekonečné potešenie a atmosféru. Detailné prepracovanie krásnych kvetov aj listov v typickom tvare a reliéfe zaujmu oči kdekoľvek rastlinu umiestníte. Dodáva sa v dekoratívnom kvetináči takže ju stačí už iba umiestniť na vami zvolené miesto a tešiť sa z nej po celý rok. Pre svoju nízku výšku je vhodné umiestnenie na viditeľnom mieste. Veľmi pekne ukáže na konferenčnom stole, či na stole v pracovni, kde vám zútulni priestor. Zaistí dlhú životnosť - a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácie

Naša krásna umelá Magnólia k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie dokonale vyniknúť v priestore aj sama. Taktiež je aj veľmi ľahko kombinovateľná. Môžeme ju kombinovať napríklad s orchideami. Je využiteľná a pekne hrá v  kombinácii v podstate s každou zeleňou. Doprajte si krásnu dekoráciu v podobe našej krásnej umelej Magnólie, alebo spravte radosť svojim blízkym ako darček.

Parametre

Kód produktu 20037
Výška 21 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Priemer kvetináča 10 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet listov 6 ks
Materiál listu plast
Počet kvetov 5 ks
Počet púčikov 3 ks
Farba listu zelená
Farba kvetu fialová
Farba púčika zelená
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!