Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá úponka Brečtan 190 cm

29,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Brečtanová rastlina zaujme najmä svojou hustotou, úponka je vyrobená z vysoko kvalitných listov a úponkoch rôznych dĺžok. Celková dĺžka úponky je približne 190 cm, priemer rastliny je približne 30 cm. Listy sú zelené a biele, rôznych veľkostí, vyrazené a ťažko rozlíšiteľné od skutočného listu, dokonca ani v zrne. Umelá úponka môže byť ťažko originálnejšia a kvalitnejšia. Obnovený dizajn, v ktorom boli pramene odlievané v jednej forme, znamená, že listy sú pevne pripevnené a táto elegantná závesná rastlina je príjemne flexibilná. Táto závesná rastlina má svieže zelené listy v rôznych farebných odtieňoch a veľkostiach s bohatým detailným vzorovaním a hodvábnym náterom pre prirodzený vzhľad. Celková dĺžka tohto závesného zariadenia je takmer 190 cm, šírka je približne 30 cm. Ideálna dekorácia.

Parametre

Kód produktu 3885
Výška 190 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 30 cm
Materiál kmeňa / stonky plast
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Holandsko
Plody / kvety nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!