Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Filodendron xanadu 40 cm

18,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Filodendron pôvodne pochádza z dažďového pralesa a je ideálny ako izbová rastlina pre svoj vždyzelený a pekný vzhľad. Zaujme pútavým a zaujímavo vyzerajúcim tvarom listu, ktorý sme reprodukovali veľmi podrobne. Použitý lesklý plachtový materiál umožňuje, aby listy vyzerali a vyzerali ako v prírode. Prekrásna zeleň je vhodná ako podsada do väčšej skupiny rastlín, ale aj ako samostatná rastlina. Počet listov na rastline je 27 ks. Sú vyrobené z plachtoviny. Výška rastliny s kvetináčom je približne 40 cm. Priemer rastliny je približne 25-30 cm. Dodaný základný črepník je v rozmere 10x12 cm (VxHM). Rastlina sa dodáva v okrúhlom základnom kvetináči, nie na obrázku. Odporúčame kvetináč s priemerom 14-16 cm. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parametre

Kód produktu 4757
Výška 40 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer 25 cm
Výška vložky 10 cm
Priemer vložky 12 cm
Materiál vložky plast
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet listov 27 ks
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky zelená, hnedá
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko
Plody / kvety nie

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení