Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá guľa Pittoso 45 cm

Priemer
51,90s DPH
Skladom:48 ks
Odhadovaný čas dodania:štvrtok 14. októbra
Doprava zadarmo

Popis

Parametre

Umelá guľa Pittoso má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch pologuľ, ktoré vzájomne spojíme. Je krásnej zelenej farby. Vyzerá veľmi prirodzene a vďaka UV ochrane je vhodná aj do exteriéru.

Umiestnenie

Môžete ju umiestniť do kvetináčov, alebo zavesiť pomocou retiazky. Môžete ich tiež ozdobiť svetielkami a vytvoriť tak vo vašej domácnosti alebo v záhrade očarujúcu atmosféru. Guľa je vyrobená z vysokokvalitného plastu, vďaka čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom. Skrášli váš interiér, alebo záhradu a dodá im nový zaujímavý vzhľad. Využijete nielen v interiéri ale aj na balkóne či terase. Táto dekorácia si našla uplatnenie aj v reštauráciách či kongresových halách.

Kombinácie

Naša umelá guľa Pittoso vo vysokom kvetináči vytvorí harmonický obraz po celý rok, ale je aj možnosť si ju sezónne vyzdobiť. Ozdobená svetelnou reťazou prispieva v zimnom období k vianočnej nálade. Husté lístky, s rôznymi odtieňmi zelenej farby sa dajú dotvoriť rôznymi drobnými kvietkami a vznikne vám neobyčajne krásna dekorácia podľa vašich predstáv. Môžete si ju umiestniť do kvetináča, samostatne položiť na zem alebo jednoducho zavesiť. Krásne dekoruje schodisko, terasy a vstupy do domov, či hotelov. Veľmi pekná a zároveň jemná je napríklad kombinácia s guľou Jasmín z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 30026
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!