Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Ruža 38 cm

Priemer
Zľava
41 %
Pôvodne
47 €
Dnes len
27,90 € s DPH
23,25 € bez DPH
19 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša umelá guľa Ruža má priemer 38 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ, ktoré do seba zapadajú, čím vytvoria jeden celok. Má tmavozelené plastové listy, ktoré sú lemované vínovo červenou farbou, ktorá dotvára jej exkluzívny vzhľad.

Umiestnenie

Guľa Ruža je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane vám zkrášli a zútulni váš exteriér. Ruža v tvare gule je vhodná na umiestnenie do kvetináča, je možné guľu položiť samostatne na zem, alebo zavesiť v interiéri. Potrebujete vylepšiť vzhľad svojej záhrady? Naša umelá guľa Ruža je ideálnym riešením, vyplní prázdne miesta a vstupy do domov. Jej výhodou je, že si ju môžete sezónne nazdobiť. Dekoratívna guľa Ruža je veľmi ľahko udržiavateľná. 

Kombinácie

Naša umelá guľa Ruža s kombináciou s bielym štrkom a správnym výberom kvetináča vytvorí neodmysliteľnú útulnosť a skvelý dojem. Veľmi dobre sa k nej hodia najmä kombinácie dreva a ďalších prírodných materiálov, v ktorých spoločnosti dekorácia o to viac vynikne.

Parametre

Kód produktu 30037
Priemer 38 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!