Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Pittoso 38 cm

Priemer
Zľava
41 %
Pôvodne
47 €
Dnes len
27,90 € s DPH
23,25 € bez DPH
21 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Umelá guľa Pittoso má priemer 38 cm. Skladá sa z dvoch pologuľ, ktoré vzájomne spojíme. Je krásnej zelenej farby. Vyzerá veľmi prirodzene a vďaka UV ochrane je vhodná aj do exteriéru.

Umiestnenie

Môžete ju umiestniť do kvetináčov, alebo zavesiť pomocou retiazky. Môžete ich tiež ozdobiť svetielkami a vytvoriť tak vo vašej domácnosti alebo v záhrade očarujúcu atmosféru. Guľa je vyrobená z vysokokvalitného plastu, vďaka čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom. Skrášli váš interiér, alebo záhradu a dodá im nový zaujímavý vzhľad. Využijete nielen v interiéri ale aj na balkóne či terase. Táto dekorácia si našla uplatnenie aj v reštauráciách či kongresových halách.

Kombinácie

Naša umelá guľa Pittoso vo vysokom kvetináči vytvorí harmonický obraz po celý rok, ale je aj možnosť si ju sezónne vyzdobiť. Ozdobená svetelnou reťazou prispieva v zimnom období k vianočnej nálade. Husté lístky, s rôznymi odtieňmi zelenej farby sa dajú dotvoriť rôznymi drobnými kvietkami a vznikne vám neobyčajne krásna dekorácia podľa vašich predstáv. Môžete si ju umiestniť do kvetináča, samostatne položiť na zem alebo jednoducho zavesiť. Krásne dekoruje schodisko, terasy a vstupy do domov, či hotelov. Veľmi pekná a zároveň jemná je napríklad kombinácia s guľou Jasmín z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 30025
Priemer 38 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!