Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Gypsophila biela 38 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
50 €
Dnes len
29,90 € s DPH
24,92 € bez DPH
45 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Umelá guľa Gypsophila biela má priemer 38 cm. Má UV ochranu. Je doplnená o biele kvietky a kvalitne spracované, nahusto zasadené zelené listy, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Naša guľa sa skladá z dvoch pologúľ, ktoré sa skladajú do seba.

Umiestnenie

Túto guľu Gypsophila je možné umiestniť do interiéru a vďaka UV ochrane aj do exteriéru. Tým pádom vám krásne oživí nie len pracovňu či otvorenú obývačku, ale aj napríklad skalku v záhrade. Vzhľadom nato, že Gypsophila sa často používa aj do svadobných kytíc, odporúčame ju zakomponovať aj do svadobnej výzdoby v exteriéri, alebo interiéri.

Kombinácie

Gypsophila biela sa veľmi pekne dopĺňa s rôznymi záhradnými drevinami napríklad  Zimostrazom, alebo Krušpánom. Keby ste chceli našu guľu doplniť o nejaký umelý strom, tak by sme vám odporučili napríklad Vistériu. Ak sa rozhodnete túto guľu umiestniť do interiéru, tak kvetináč URBI SQUARE MATT z našej ponuky je ideálnou voľbou. Je dostupný v rôznych farebných prevedeniach. Túto kombináciu viete doplniť o mramorový štrk či drevené štiepky, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.

Parametre

Kód produktu 30031
Priemer 38 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!