Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Pachysandra 45 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
67 €
Dnes len
39,90 € s DPH
33,25 € bez DPH
45 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša umelá guľa Pachysandra má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch častí, ktoré je potrebné do seba vzájomne spojiť. Vďaka UV ochrane je vhodná nie len do interiéru, ale aj do exteriéru. Umelá guľa je vyrobená z kvalitného plastu, vďaka čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom. Listy sú tmavo zelenej farby a konce listov sú sfarbené do krásne sýtej ružovej farby.

Umiestnenie

Husté tmavozelené lístky na koncoch ružovej farby, dodávajú tejto rastline realistický a krásny vzhľad. Vytvorte si doma vlastnú perfeknú dekoráciu podľa vašich predstav z krásnych umelých gulí Pachysandra, ktoré vás môžu tešiť celoročne. Využijete ich nielen v interiéri, ale aj na balkóne či terase. Momentálne patrí medzi najobľúbenejšie dekorácie, či už v domácnostiach, reštauráciách, wellness centrách, ale aj v hoteloch

Kombinácie

Umelá guľa Pachysandra je určená na skrášlenie exteriéru, či interiéru, je celoročnou dekoráciou, ktorú si môžete jednoducho zavesiť zo stropu, samostatne položiť na zem, alebo umiestniť do kvetináča z našej ponuky. Krásne dekoruje schodisko, terasy a vstupy do domov.   

Vybrať si môžete z rôznych rozmerov kvetináčov a kombinovať aj s ďalšími dekoračnými guľami z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 30047
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!