Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Gypsophila 45 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
73 €
Dnes len
43,90 € s DPH
36,58 € bez DPH
46 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša umelá guľa Gypsophila má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ, ktoré sa spájajú a vytvoria tak jeden celok.Gypsophila má tmavozelené plastové listy, ktoré sú posiate krásnymi fialovými kvietkami. Táto guľa je s UV ochranou, takže je vhodná na umiestnenie aj do exteriéru.

Umiestnenie

Guľa Gypsophila je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane vám zkrášli a zútulni aj váš exteriér. Dekoratívna guľa Gypsophila je veľmi ľahko udržiavateľná. Krásne dekoruje aj schodisko, terasy a vstupy do domov. Jej výhodou je, že si ju môžete sezónne dozdobiť. Naša umelá guľa Gypsophila je vhodná na voľné položenie, alebo na zavesenie. Skvelé je taktiež umiestnenie do kvetináča.

Kombinácie

Veľmi dobre sa k nej hodia najmä kombinácie dreva a ďalších prírodných materiálov, ako sú napr. biely štrk, alebo drvený mramor. V ich spoločnosti ešte viac vynikne. Umiestnite našu umelú guľu Gypsophila do jednofarebného vysokého kvetináča, alebo robustnejšieho truhlíka. Vynikne v akomkoľvek priestore, do ktorého vnesie eleganciu na počkanie.

Parametre

Kód produktu 30029
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!