Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Krušpán 45 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
67 €
Dnes len
39,90 € s DPH
33,25 € bez DPH
62 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša krásna umelá guľa Krušpán má priemer 45 cm. Dekorácia pozostáva z dvoch pologúľ, ktoré je potrebné do seba spojiť. Na jej výrobu bol použitý plast s UV ochranou, čím jej využitie je možné aj v exteriéri. Lístky pôsobia veľmi prirodzeným dojmom a sú krásnej prírodne zelenej farby.

Umiestnenie

Predsieň by mala byť reprezentatívnym miestom, kde máte možnosť spraviť príjemný dojem na návštevu, ak vám to priestor dovolí umiestnite umelú guľu Krušpán do vysokého kvetináča, alebo ho nechajte visieť zo stropu. Stane sa dokonalým prvkom, ktorý nikto neprehliadne. Úžasne sa hodí na terasy, do zimných záhrad, v exteriéri na skalky, ale aj k živému plotu.

Kombinácie

Umelý Krušpán v tvare gule môžete tiež ozdobiť svetelnou reťazou a tak si ozvláštniť svoj interiér. Sada dekoratívnych gúľ so solárnymi svetelnými reťazami skrášli vašu domácnosť, alebo vylepší vašu záhradu. Doplniť ju môžete aj drobnými bielymi kvietkami, ktoré sa dajú do hustej koruny jednoducho aplikovať a tak si vytvoríme krásnu dekoráciu.

Parametre

Kód produktu 30017
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!