Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Jade Leaf 45 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
82 €
Dnes len
48,90 € s DPH
40,75 € bez DPH
21 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Umelá guľa Jade Leaf má priemer 45 cm. Je s UV ochranou. Svieže zelené listy, ktoré pôsobia veľmi hustým dojmom sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Guľa sa skladá z dvoch pologúľ. Montáž je veľmi jednoduchá - kliknutím spojíte dve pologule, ktoré do seba zapadnú a tak utvoria jeden celok. 

Umiestnenie

Dekoratívna umelá guľa Jade Leaf je skvelou dekoráciou do interiéru, ale vďaka UV ochrane je vhodná na použitie aj do exteriéru. Dá sa umiestniť do záhonov, alebo zavesiť pomocou závesnej reťaze, len tak položiť na zem, alebo do kvetináča príslušného rozmeru napríklad pred vchod vášho domu. Niekedy je až prekvapujúce ako veľmi dokážu dekoratívne rastliny zmeniť celkový vzhľad či už v interiéri, alebo exteriéri. 

Kombinácie

Pre ľudí, ktorí majú radi niečo extra, je možnosť vloženia žiarovky do vnútra gule, čím vytvoríte tajomnú, až romantickú atmosféru. Guľu Jade Leaf je možné veľmi dobre kombinovať aj s umelým živým plotom, alebo umelou zelenou stenou z umelých rastlín.

Parametre

Kód produktu 30023
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!