Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Jasmine 38 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
48 €
Dnes len
28,90 € s DPH
24,08 € bez DPH
45 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Umelá guľa Jasmín má priemer 38 cm. Zaujímavé sú na nej  lístky v odtieňoch svetlej a tmavozelenej farby. Výrazným prvkom sú biele jasmínové kvietky, ktorými je táto guľa posiata. Pozostáva z 2 pologúľ, ktoré majú na okrajoch spoje, pomocou ktorých sa guľa spojí do jedného celku. Je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane aj do exteriéru. Na jej výrobu bol použitý kvalitný plast.

Umiestnenie

Dekorácie a doplnky sú pomyselnou čerešničkou interiéru. Takou môže byť aj naša umelá guľa Jasmín, ktorá má široké využitie ako dekorácia. Prinesie kus moderného dizajnu vďaka farbám prírody, ktoré upokojujú a uvoľňujú. Umiestnite umelú guľu Jasmín v obývačke, hale, na terase, či kancelárii kde bude vytvárať akúsi prirodzenú kulisu a zároveň aj pohľadovú bariéru, čo ešte viac prispeje k psychickej pohode.

Má miesto skôr v moderných, pripadne štýlovo zariadených interiéroch domácností, alebo komerčných miestností. Vstup do domu si môžete skrášliť umelou guľou Jasmín umiestnenou napríklad vo vysokom kvetináči.

Kombinácie

V exteriéri odporúčame Umelú guľu Jasmín kombinovať s Cypruštekmi umiestnenými v kvetináči, čím získate zaujímavú kompozíciu založenú na variabilite tvarov a veľkostí. Ako podklad použite napríklad drvený mramor. Všetky spomenuté produkty nájdete u nás na stránke.

Parametre

Kód produktu 30019
Priemer 38 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!