Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá guľa Gradenia biela 38 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
53 €
Dnes len
31,90 € s DPH
26,58 € bez DPH
33 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša umelá guľa Gardenia biela má priemer 38 cm. Obsahuje krásne biele kvietky a kvalitne spracované zelené listy, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Naša guľa sa skladá z dvoch pologúľ, ktoré sa skladajú do seba a tak vytvárajú jeden celok. Guľa má aj UV ochranu, takže je vhodná na umiestnenie aj do exteriéru

Umiestnenie

Naša umelá guľa Gradenia biela je vhodná do interiéru no vďaka UV ochrane je možné ju umiestniť aj do exteriéru. Ideálna do kvetináčov, alebo na zavesenie pomocou retiazky. Je to vhodný doplnok do hotelov, na terasu či balkón. Veľmi pekne vyplní otvorené miestnosti. Taktiež sa hodí do záhrady a môžete ju doplniť napríklad dekoračnými štiepkami, alebo ozdobnými kamienkami, ktoré nájdete aj u nás v ponuke. 

Kombinácie

Umelú bielu guľu Gardéniu môžete kombinovať aj s ostatnými umelými guľami ako sú napríklad Buxusy, Krušpán, či guľa Tea. Taktiež ju viete veľmi pekne skombinovať aj so živými rastlinami vo vašej záhrade. K tejto guli sa hodia vysoké lesklé kvetináče tmavej, ale aj svetlej farby. Vytvoríte tak nádherne luxusnú dekoráciu, ktorú môžete umiestniť kamkoľvek.

Parametre

Kód produktu 30040
Priemer 38 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!