Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá Buxusová guľa 45 cm

Priemer
Zľava
40 %
Pôvodne
72 €
Dnes len
42,90 € s DPH
35,75 € bez DPH
43 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Naša umelá Buxusová guľa má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch pologúľ. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduchým kliknutím spojíte pologule, ktoré do seba zapadnú a tak tvoria jeden celok v tvare gule. Vďaka detailne prepracovaným listom je naša buxusová guľa veľmi realistická. Je vyrobená z veľmi kvalitného plastu s UV ochranou, vďaka tomu ostane veľmi dlho sviežo zelená aj pri použití v exteriéri. Listy zostávajú mimoriadne pružné a v správnom tvare. Tieto buxusové gule sú vhodné na vnútorné, ale aj vonkajšie použitie.

Umiestnenie

Dekoratívna umelá buxusová guľa na skrášlenie exteriéru, či interiéru je celoročnou dekoráciou, ktorú môžete umiestniť do kvetináča, samostatne položiť na zem, alebo jednoducho zavesiť. Možno ju i sezónne ozdobiť. Vďaka stále zeleným umelým listom bude vaša záhrada, alebo balkón pôsobiť veľmi prirodzene. Skvelá, decentná dekorácia, ktorá by nemala chýbať v modernom interiéri, či exteriéri. Krásne dekoruje záhradné terasy, schodisko, balkóny a vstupy do domov. 

Kombinácie

Je ideálnou náhradou živého Buxusu, vhodná na voľné položenie, umiestnenie v kvetináči alebo na zavesenie. Veľmi pekne vynikne v kombinácii s inými druhmi umelých gúľ, ako napr. Gradenia červená.

Parametre

Kód produktu 30011
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!