Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá guľa Pachysandra 45 cm

Priemer
52,90s DPH
Skladom:48 ks
Odhadovaný čas dodania:štvrtok 14. októbra
Doprava zadarmo

Popis

Parametre

Naša umelá guľa Pachysandra má priemer 45 cm. Skladá sa z dvoch častí, ktoré je potrebné do seba vzájomne spojiť. Vďaka UV ochrane je vhodná nie len do interiéru, ale aj do exteriéru. Umelá guľa je vyrobená z kvalitného plastu, vďaka čomu je skutočne trvácna a odolná voči poveternostným vplyvom. Listy sú tmavo zelenej farby a konce listov sú sfarbené do krásne sýtej ružovej farby.

Umiestnenie

Husté tmavozelené lístky na koncoch ružovej farby, dodávajú tejto rastline realistický a krásny vzhľad. Vytvorte si doma vlastnú perfeknú dekoráciu podľa vašich predstav z krásnych umelých gulí Pachysandra, ktoré vás môžu tešiť celoročne. Využijete ich nielen v interiéri, ale aj na balkóne či terase. Momentálne patrí medzi najobľúbenejšie dekorácie, či už v domácnostiach, reštauráciách, wellness centrách, ale aj v hoteloch

Kombinácie

Umelá guľa Pachysandra je určená na skrášlenie exteriéru, či interiéru, je celoročnou dekoráciou, ktorú si môžete jednoducho zavesiť zo stropu, samostatne položiť na zem, alebo umiestniť do kvetináča z našej ponuky. Krásne dekoruje schodisko, terasy a vstupy do domov.   

Vybrať si môžete z rôznych rozmerov kvetináčov a kombinovať aj s ďalšími dekoračnými guľami z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 30047
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!