Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá guľa Jasmine 45 cm

Priemer
54,90s DPH
Skladom:48 ks
Odhadovaný čas dodania:štvrtok 14. októbra
Doprava zadarmo

Popis

Parametre

Umelá guľa Jasmín má priemer 45 cm. Zaujímavé sú na nej  lístky v odtieňoch svetlej a tmavozelenej farby. Výrazným prvkom sú biele jasmínové kvietky, ktorými je táto guľa posiata. Pozostáva z 2 pologúľ, ktoré majú na okrajoch spoje, pomocou ktorých sa guľa spojí do jedného celku. Je vhodná do interiéru a vďaka UV ochrane aj do exteriéru. Na jej výrobu bol použitý kvalitný plast.

Umiestnenie

Dekorácie a doplnky sú pomyselnou čerešničkou interiéru. Takou môže byť aj naša umelá guľa Jasmín, ktorá má široké využitie ako dekorácia. Prinesie kus moderného dizajnu vďaka farbám prírody, ktoré upokojujú a uvoľňujú. Umiestnite umelú guľu Jasmín v obývačke, hale, na terase, či kancelárii kde bude vytvárať akúsi prirodzenú kulisu a zároveň aj pohľadovú bariéru, čo ešte viac prispeje k psychickej pohode.

Má miesto skôr v moderných, pripadne štýlovo zariadených interiéroch domácností, alebo komerčných miestností. Vstup do domu si môžete skrášliť umelou guľou Jasmín umiestnenou napríklad vo vysokom kvetináči.

Kombinácie

V exteriéri odporúčame Umelú guľu Jasmín kombinovať s Cypruštekmi umiestnenými v kvetináči, čím získate zaujímavú kompozíciu založenú na variabilite tvarov a veľkostí. Ako podklad použite napríklad drvený mramor. Všetky spomenuté produkty nájdete u nás na stránke.

Parametre

Kód produktu 30020
Priemer 45 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!