Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Lopatkovec 50 cm

22,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Spathiphyllum, u nás známa pod názvom "lopatkovec", je nádherná rastlina s lesklými zelenými listami, v zahraničí známy aj ako „Piece Lily“ a vďaka svojej bielej farbe v mnohých kultúrach symbolizuje mier, nádej, čistotu a nevinnosť. Tento náš Lopatkovec je bez kvetov. Je vyrobený z 8 výhonkov a listy sú prepracované ako na origináli čo najlepšie v tvare, farbe a razbe listov. Farba listu v hornej časti je trochu tmavšia a lesklejšia, v spodnej časti je trochu svetlejšia, takže táto umelá rastlina vyzerá veľmi prirodzene. Výška rastliny je približne 50 - 55 cm. Priemer rastliny je približne 50 cm. Rastlina má 8 stoniek a 31 kusov listov. Dĺžka listov sa pohybuje od 13 x 4,5 do 19 x 7 cm (DxŠ). Dekoratívny kvetináč je štvorcový, čierny v rozmere 12,5 x 11 cm (HxDM).

Parametre

Kód produktu 4801
Výška 50 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Priemer 50 cm
Počet listov 31 ks
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!